Очікується обвал цін на iPhone 11 і iPhone SE 2
Технологииitechua.com14 сентября 2020

Очікується обвал цін на iPhone 11 і iPhone SE 2

Найчастіше виробник знижує ціни на смартфони-попередники незадовго до анонсу новітніх моделей. Такого ж ефекту чекають аналітики і від компанії Apple. Так як до офіційної презентації iPhone 12 і іншої продукції бренду залишається трохи часу, прийшла пора моніторити ціни на iPhone 11 і iPhone SE 2, адже саме їм прогнозується суттєве здешевлення. Згідно з дослідженням аналітичного агентства ринку зв’язку США Wave7 Research, компанія Apple зазнає серйозних труднощів в частині реалізації своєї продукції через пандемію. Найбільший спад попиту відзначається на моделі iPhone 11 і iPhone SE2. Незважаючи на те, що ряд американських рітейлерів як і раніше показують досить хороший рівень продажів, інші магазини і зовсім закриті. Цитуючи дані Wave7 Research, фінансовий холдинг JPMorgan Chase на рахунок останнього заявив, що в США зараз працюють всього 58% роздрібних точок Apple. Для порівняння, на кінець червня працювали 80% фірмових магазинів бренду. Читайте також  iPhone 11 в Україні став набагато дешевшим Крім сухих фактів з цифр і відсотків, аналітики провели опитування людей, які планують покупку iPhone. Так ось значна більшість зайняли вичікувальну позицію. Вони хотіли б спочатку дізнатися всі характеристики iPhone 12, оцінити зовнішність, і тільки тоді вже визначитися. У разі, якщо новинка не припаде до смаку, iPhone 11 або iPhone SE2 залишаються актуальними і понині. Таким чином знижка стане додатковим стимулом для прийняття правильного рішення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
7
Может . Все президенты в украине никогда не думали о ней и о народе . Личный интерес офшоры воровство откаты вот и откатились и докотились .
ъ
Царство Небесное погибшим . Это беда и большая , а еще беда большая в переди , проамериканские правители педерасты в киеве , взяли курс на уничтожение Украины и Народа порошенко №1 турчинов аваков сеня кролик наливайченко агент ЦРУ и многие другие.
Беняпейсатый
А украинские последователи вермахта,люфтваффе,кригсмарин и СС,очень даже разделяет и убивает людей на Донбассе.
Беняпейсатый
Украинские кондиционеры в укролюфтваффе.
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.