OnePlus 6: які особливості будуть у флагмана 2018

18.03.2018 09:35 itechua.com
Цього літа компанія OnePlus повинна представити фірмовий флагман OnePlus 6. Яким буде цей смартфон? Що особливого на цей раз запропонує виробник?

Якщо взяти до уваги останні тенденції смартфонобудівництва, то думка про те, що OnePlus 6 повинен отримати Notch Display напрошується само собою. Більш того, цю особливість девайса вже підтверджують витоки.

OnePlus 6OnePlus 6Тож не дивно, що виробник випустить смартфон з модним дисплеєм в стилі під Apple iPhone X. Аналогічні новинки вже готують такі компанії, як OPPO, Vivo, Huawei. А деякі вже встигли презентувати клони ювілейного Айфона з екранами, що мають у верхній частині характерну виїмку.

Що ще крім Notch Display буде відрізняти OnePlus 6? Зрозуміло, що під кришкою пристрою буде працювати потужний процесор Qualcomm Snapdragon 845, а за управління відповідатиме операційна система Android 8 Oreo. З чуток, флагман отримає якісну оптику з новими можливостями, які надає чіпсет. Також йдеться про функції розблокування через розпізнавання обличчя Face ID.

Комментарии

ru Анатолий, 15.03.2018 08:24

Все что будет выпускаться с бровью я буду игнорировать. Почему-то у M-Horse Pure 2 безрамочный дизайн и никакой брови нет, а другие производители не могут сделать.

Добавить комментарий