Перші зображення і характеристики LG Stylo 7
Технологииportaltele.com.ua6 дней назад

Перші зображення і характеристики LG Stylo 7

Інтернет-джерела розсекретили дизайн і деякі технічні характеристики смартфона LG Stylo 7. Офіційна презентація цього пристрою відбудеться в наступному році. Як можна бачити на зображеннях, апарат отримає тильну панель з незвичайним виконанням. У лівому верхньому кутку можна бачити окремий вертикальний блок камери: до її складу увійдуть чотири датчика і спалах. Нижче розташовується ще одна вертикальна секція – в ній буде ховатися стилус.

Смартфон отримає екран з невеликим отвором по центру у верхній області для одинарної фронтальної камери. Розмір дисплея складе 6,8 дюйма по діагоналі. Роздільна здатність не уточнюється, але, швидше за все, буде застосована панель формату Full HD+. На одній з бічних граней знаходиться дактилоскопічний сканер, а на іншій розташовані фізичні кнопки управління. Вказані загальні габарити пристрою – 170,6×77×8,6 мм.

Серед іншого згадані симетричний порт USB Type-C і стандартне 3,5-міліметрове гніздо для навушників. Відомостей про процесор, обсяг пам’яті і ємность акумуляторної батареї на даний момент немає. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...