Початковий код Xbox і Windows NT 3.5 виклали в Мережу
Технологииitsider.com.ua22 мая 2020

Початковий код Xbox і Windows NT 3.5 виклали в Мережу

Оригінальний початковий код консолі Xbox від Microsoft потрапив в Мережу разом з кодом для версії Windows NT 3.5. Фактично ця операційна система називається «Xbox OS», і вона є модифікованою Windows 2000 з підтримкою DirectX 8. Витік є справжнім.

Разом з «Xbox OS» в Мережу витекли деякі середовища збірки, Xbox Development Kit, емулятори, які використовуються для тестування, а також внутрішні документи. Проте, витік навряд чи допоможе в створенні емуляції оригінальних ігор для Xbox.

Для Xbox існує низка емуляторів, в тому числі CXBX, XQEMU і CXBX Reloaded, які роками намагалися емулювати оригінальну Xbox OS. Microsoft розробила перший Xbox з урахуванням апаратного забезпечення x86, але ядро Xbox було засновано на спеціальній і урізаній версії Windows 2000 з підтримкою DirectX 8. Неофіційні емулятори роками намагалися відтворити це ядро, але поки тільки близько 40 ігор мають обмежену підтримку емуляції, в той час як для першого Xbox було випущено близько 900 ігор.

Крім цього, в Мережу витік початковий код майже фінальної версії Windows NT 3.5 (судячи з усього це RC2). Вихідний код включає в себе всі необхідні інструменти збірки, що дозволить ентузіастам копатися в коді старої операційної системи. Оскільки підтримка Windows NT 3.5 припинилася в грудні 2001 року, операційна система використовується тільки в невеликій кількості систем по всьому світу, тому витік вихідного коду не є серйозною проблемою безпеки.

Відзначимо, це вже не перший витік початкового коду операційних систем. У 2004 році в Мережі був опублікований частковий початковий код Windows 2000 і NT 4, а в 2017 році відбувся витік деякої кількості початкового коду Windows 10.

Зараз Microsoft проводить внутрішнє розслідування події.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Кому чго, а кому не надо. И такое бывает.
Гость
И как такое возможно... убийца детей Донбасса не только ещё на свободе, но и хочет чего запредельного.
Гость
А ведь "население, состоящее из русских, румын, молдаван, греков, цыган, гагаузов, болгар, училось жить отдельно от Киева. Результаты с точки зрения унитарного государственного устройства современной Украины катастрофические". … а неоправданная "украинизация сеет вражду и ненависть между многонациональным населением". … "Украинский язык не является самостоятельным языком и представляет собой наречие составляющее 70% русских, 12%румынских, 12% польских слов. А остальные производные венгерских, австрийских, литовских слов! Украинский не более чем диалект или патуа": (патуа (раtois)обозначает локально ограниченную речь определённых групп населения, главным образом сельского".
Гость
И такое бывает.
Майданкапут
В 2014-ом, в июне были выложены ролики, как в атаку на Луганскую ОГА заходил укроМИГ, даже называлось звание (капитан) и имя-фамилия пилота. по-моему тогда из Николаевской в/ч.
Гость
И если поживём...
Гость
И как-то всё огорчительно... как-то однако надо найти управу на них, негодяев. чтобы они никак Вас не тревожили.