Подробиці про Xiaomi Mi Band 5
Технологииportaltele.com.ua7 дней назад

Подробиці про Xiaomi Mi Band 5

Фітнес трекер Xiaomi Mi Band 5 точно вийде в цьому році – про це не раз говорила компанія Huami, яка і займається розробкою цих пристроїв для Xiaomi. Але при цьому точної дати або виразних даних про параметрах раніше не було. Якщо вірити свіжої інформації, Mi Band 5 вийде в кінці червня або на початку липня. Само собою, Mi Band 5 повинен бути краще попередника, але в чому саме?

Джерело стверджує, що новинка буде підтримувати функцію визначення сатурації – рівня насичення киснем крові (SpO2). На тлі пандемії коронавируса COVID-19 це далеко не зайва функція, так як показники сатурації часом дозволяють визначити погіршення стану організму ще до прояву якихось явних симптомів. Також Mi Band 5 отримає більший дисплей, підтримку NFC (спочатку тільки в китайській версії), підтримку Amazon Alexa і функцію відстеження менструального циклу.

Окремо варто виділити підтримку функції визначення індексу Personal Activity Intelligence (PAI). Як сказано на сайті організації PAI Health, PAI – це перший науково доведений показник активності, який дозволяє знизити ризик серцево-судинних захворювань в середньому на 25%. Індекс розраховується на основі даних про пульс і «характеристик» людини: його віку, статі, зросту, ваги і так далі. До слова, індекс PAI вже «доданий» до нових годинах Amazfit

Написать комментарий
💬 Последние комментарии