Razer представила висококласну гарнітуру BlackShark V2 з пасивним шумозаглушенням
Технологииportaltele.com.ua4 дня назад

Razer представила висококласну гарнітуру BlackShark V2 з пасивним шумозаглушенням

Варто відзначити і спрямований мікрофон HyperClear з окремою USB-звуковою картою. Він налаштований на чіткий захоплення голосу і відсікає сторонні шуми. Відношення сигналу до шуму становить 60 дБ. Звукова карта забезпечує розширені можливості управління мікрофоном, завдяки таким функціям, як Mic Boost, Voice Gate, нормалізація гучності, виділений еквалайзер для мікрофону і шумозаглушення.

Пасивне шумозаглушення реалізовано завдяки унікальному дизайну овальних амбюшюр, які повністю закривають вушну раковину. Вони мають плюшевою підкладкою і обтягнуті високоякісним шкірзамінником, що сприяє високому рівню звукоізоляції. А завдяки ультрам’якою дихаючої піні з ефектом пам’яті амбюшюри мінімізують нагрівання і потовиділення, забезпечуючи комфорт під час тривалих ігрових сесій.

Завдяки 3,5-мм з’єднанню Razer Black Shark V2 сумісна з будь-яким пристроєм, оснащеним роз’ємом Mini-Jack. Додаткова звукова карта сумісна тільки з комп’ютерами, що працюють під управлінням Windows 10. Вартість нової гарнітури складе близько $100, а в продаж вона надійде шостого серпня.

Написать комментарий