Топ-5 корисних гаджетів для активного способу життя
Технологииitsider.com.ua6 дней назад

Топ-5 корисних гаджетів для активного способу життя

У цій підбірці – сучасні технологічні товари, що допоможуть кожному створити потрібну атмосферу для досягнення кращих результатів у щоденній активності та спорті.

Пляшка, що нагадує про кількість випитої рідини

Іноді здається, що за день ми випиваємо добову норму води, але насправді багато хто забуває або просто не завжди правильно підраховує потрібний обсяг для організму. У такому випадку є помічник – пляшка з вбудованими сенсорами, що відстежує рівень отриманої рідини й нагадує організму, що пора випити кілька ковтків води.

Пляшка, як смарт-гаджет, синхронізується зі смартфоном. У мобільному застосунку вводяться основні біометричні параметри користувача, за допомогою яких система визначає індивідуальну “мету гідратації” і, виходячи з інформації, готує нагадування.

У продажу є різні моделі, що відрізняються обсягами, функціоналом, додатковими вбудованими режимами (самоочищення, стерилізація ємності, термос тощо).

“Розумні” кросівки, які зашнуровуються автоматично або сповіщають бігуна про помилки під час бігу

“Розумне” взуття вже є в лінійці багатьох спортивних брендів. У Nike є кросівки, шнурки яких підтягуються автоматично в момент торкання п’яти до спеціального сенсора. Xiaomi й Puma випускають кросівки з мініатюрним чіпом в підошві, який рахує кроки, пройдену відстань і витрачені калорії. Деякі моделі спортивного взуття навіть можуть підказувати користувачу, що не так в техніці бігу. Практично всі моделі синхронізуються з мобільним застосунком і виводять статистику руху.

Ваги-аналізатор

Повноцінний аналіз складу тіла тепер доступний в домашніх умовах: відсоток вмісту жирової тканини та м’язів, водний баланс, швидкість метаболізму і біологічний вік. Це лише частина показників, які покажуть вам ваги в спеціальному мобільному додатку.

Пов’язка-гарнітура

Дуже багатьом не зручно займатися спортом в класичних навушниках, тому придумали альтернативу – пов’язку на голову, що виконує роль гарнітури (підключається через Bluetooth) і забезпечує комфорт під час тренування. Вона не сповзає під час активного тренувального процесу, але піклується про те, щоб людина не втрачала зв’язок із зовнішнім світом і своєчасно реагувала на зовнішні звуки. Пов’язку можна прати, просто попередньо витягнувши стереосистему.

Скакалка-лічильник

Звичайна скакалка – це доступний тренажер, який завжди можна носити з собою.

Стрибки на скакалці спалюють багато калорій, зміцнюють м’язи ніг, покращують координацію. Але електронна скакалка хороша тим, що синхронізується з іншими фітнес-гаджетами й збирає всю статистику, аналіз тренування тощо в додаток.

Крім іншого, деякі моделі оснащені підказками, датчиками, підсвічуванням і системою аналітики.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...