Відтепер у смартфоні: в Укрпошти з’явився мобільний додаток

14.04.2018 19:48 ddk.dn.ua
Укрпошта презентувала власний мобільний додаток, який вже працює для операційної системи Android. Незабаром буде доступна версія й для операційної системи IOS. Створенням програми займалася команда Укрпошти та партнер із діджиталізації маркетингу – IT-компанія D2. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укрпошта».

У мобільному додатку можна буде відстежувати відправлення, зберігати їх, отримувати push-сповіщення про зміну статусу в реальному часі, розрахувати вартість відправлень по Україні і за кордон. Калькулятор побудований таким чином, що можна порівняти вартість і строки пересилання різних видів доставки та обрати найзручніший варіант.

До того ж є можливість відразу оформити відправлення. В одному з 2500 автоматизованих відділень Укрпошти (до кінця літа – у понад 4000 відділень) потрібно буде лише назвати номер відправлення з додатку, і вся інформація про нього підтягнеться автоматично.

Через мобільний додаток можна скористатися й фінансовими послугами: здійснити звичайний переказ між картками, а також переказ з картки у відділення Укрпошти чи скористатися послугою «З картки додому» — перерахувати кошти у будь-який населений пункт України.

Комментарии

Добавить комментарий