Windows 10 забороняє вимикати комп’ютер без інсталяції апдейтів

18.06.2018 17:50 techtoday.in.ua
Користувачі, які встановили щойно випущену версію Windows 10 April Update, помітили незручне нововведення. Операційна система не дозволяє вимикати комп’ютер без примусової інсталяції апдейтів. Вона прибирає відповідну опцію звичайного відключення ПК з меню.

Учасники форуму Reddit повідомляють, що з Windows 10 April Update коли операційна система завантажує черговий апдейт, з меню зникає кнопка «Вимкнути». Відтермінувати інсталяцію оновлення можна, лише залишаючи комп’ютер увімкненим в режимі сну чи гібернації. Вимикати ПК довгим натисненням кнопки живлення не варто, оскільки при цьому можна втратити дані чи пошкодити файли ОС.

Поки незрозуміло, чим є зникнення кнопки «Вимкнути» – тимчасовим багом або спеціально запровадженою функцією. Утім, спосіб вимкнути ПК без інсталяції апдейтів все ж залишається. Для цього потрібно запустити командний рядок cmd.exe та в ньому ввести команду shutdown /s /f /t 1. У відповідь Windows покаже діалог, що комп’ютер вимкнеться за хвилину. Для більшої зручності можна створити ярлик з цією командою та запускати його.

Читайте також

Комментарии

us Chipsoset, 02.06.2018 00:07

Windows 10 забороняє Хохлу вимикати комп’ютер и трєбує робить фсьо какАбична чєрез сраку

us Гость, 24.05.2018 21:29

Да уж, недемократичненько как-то для товаропроизводителя из самой дерьмократичненькой страны в мире:!))

Добавить комментарий