Як почистити свій Android

23.05.2017 21:35 navkolonas.com
Дуже часто користувачі Android-пристроїв стикаються з повідомленнями “Недостатньо місця для зберігання”, і не знають що з цим робити. У даній статті ви знайдете інформацію про можливі причини неправильного функціонування вашого пристрою, та зможете самостійно виправити неполадки – повідомляє hyser.com.ua.

З часом на смартфоні або планшеті накопичується дуже багато непотрібних даних, таких як кеш, історія та файли. За ними потрібно постійно слідкувати, в протилежному випадку – ваш гаджет просто не зможе нормально працювати. Якщо ви прихильник легких шляхів – можете скористатись додатками, які зроблять все за вас. Проте з власного досвіду можемо сказати, що їх переважна більшість ніяк не поліпшать ситуацію, що склалася.

У цій статті ми розберемо відразу кілька ефективних способів, що дозволяють дізнатися як очистити будь-який пристрій Android від сміття.

1. Шукаємо проблему через додаток DiskUsage

Почнемо з того, що користувачеві спочатку потрібно визначити що найбільше займає місця в пам’яті смартфона. Використовуючи додаток DiskUsage, ви можете поглянути на всю інформацію, яка зберігається на вашому гаджеті. Таким чином, дуже легко зрозуміти які папки і файли споживають найбільше мегабайт.

Після сканування вбудованої пам’яті, ви можете побачити розмір кожної програми, а також кеш і інші дані. DiskUsage будує графіки, які дають краще уявлення про те, що знаходиться в телефоні. Ви відразу ж можете видалити непотрібні файли.

2. Вручну видаляйте кеш встановлених програм та ігор

Багато користувачів смартфонів вручну видаляють кеш додатків, а також регулярно очищають папку з отриманими через месенджери фотографіями і відеозаписами. Тобто, якщо ви користуєтеся послугами таких програм, як WhatsApp, Viber, Hangouts або іншими, тоді слід досить часто видаляти отримані через них файли, так як вони займають багато місця.

Більшість інструментів для прибирання вашого мобільного гаджета обіцяють поліпшити його продуктивність. У них виходить це робити за рахунок очищення кеша. По суті, кеш це область в пам’яті, де зберігаються дані або часто використовувані процеси для швидкого доступу в майбутньому. В кінцевому підсумку, заощаджує час і запобігає надмірне споживання апаратного забезпечення смартфона або планшета. Так що, в короткостроковій перспективі це здається кращим варіантом, але потім це може мати наслідки.

Рекомендують робити профілактичні чистки кешу. Виконувати процедуру варто через настройки:
1.Відкрийте додаток “Налаштування”
2.Перейдіте в розділ “Менеджер програм”
3.Виберіте додаток, яке споживає пам’яті найбільше

4. Переходимо в підменю “Пам’ять”
5. А тепер натисніть кнопку “Очистити кеш”

3. Скидання пристрою до заводських налаштувань

Відновлення заводських налаштувань забезпечить вас абсолютно чистим пристроєм, пам’ять якого буде такою ж вільною, як в день покупки. Вам не доведеться мати справу з будь-якими непотрібними додатками, контактами, настройками або іншим типом даних, тільки те, що йде з Android за замовчуванням.

Ми рекомендуємо це тим, хто використовує свій телефон більше року або двох. Звичайно, перед початком вам потрібно зробити резервну копію потрібних на телефоні даних.

Як зробити скидання Android до заводських налаштувань?

-Відкрийте настройки
-Перейдіть у меню “Архівація і скидання”

-Знайдіть внизу кнопку “Скидання пристрою”

-Натисніть по ній і підтвердіть, що ви дійсно хочете продовжити

4. SD Maid – інструмент для чищення системи

Даний інструмент здатний знайти файли або папки, які більше не встановлені на вашому Galaxy. Таких даних може бути досить багато, так що не варто недооцінювати цю особливість. Крім того, ви легко можете знайти непотрібні файли, видалити дублікати і багато іншого.

SD Maid може похвалитися інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, а також він може працювати як з правами суперкористувача, так і без них. Якщо ви рутували свій апарат, тоді вам вдасться звільнити ще більше даних з пам’яті смартфона. У безкоштовної версії без наявності рут є всі необхідні функції, але якщо ви користуєтеся правами суперкористувача, тоді вам доведеться купувати Pro-версію послуг за 3,5 долара.

CCleaner – ще один корисний інструмент

Ця програма просто видаляє непотрібні, застарілі і тимчасові дані. Перевагою даної програми є те, що вона вміє аналізувати пам’ять пристрою, сканувати розділ з кешем, історію браузера, історію отриманих дзвінків і інші області системи. Після проведеного аналізу користувач отримує рекомендації по очищенню.

Додатково до всього цього, CCleaner забезпечить вас списком додатків, які більше за інших споживають кеш-пам’яті, а також можливістю їх очистити. Як і у випадку з SD Maid, даний інструмент має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.

Висновки

Не робіть помилку, вважаючи, що продуктивність і швидкодія вашого пристрою зросте на 50-70 відсотків після використання програми для очищення. На жаль, це неправда. Якщо на вашому телефоні є занадто мало вільної пам’яті, тоді цей процес трохи поліпшить чуйність системи, але тільки тому, що для роботи їй потрібен простір на накопичувачі.

Якщо ви користуєтеся картою пам’яті MicroSD, то перенесення додатків може істотно вам допомогти. Якщо операційна система вашого телефону не має такої функції, то SD Maid за допомогою рут-прав зробить це. На жаль, отримання прав суперкористувача може виявитися для багатьох вельми складним процесом.

1

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ