Як прискорити зарядку iPhone – 3 способи, які дійсно працюють

24.05.2017 17:47 navkolonas.com
Процес зарядки iPhone покритий завісою таємниці, хоча більшість з нас заряджають пристрій кожен день. Наприклад, чому смартфон заряджається швидко, якщо підключити його до MacBook, але повільно, якщо для цього використовується Windows-ПК або адаптер для Android-смартфонів?

У будь-якому випадку, хоча iPhone заряджається не так вже й довго, по швидкості зарядки він серйозно відстає від смартфонів на Android, які майже всі поголовно оснащені надшвидкими зарядками. Але не все втрачено! iPhone теж може заряджатися швидше. Нижче три ради від Delfi, які працюють.

Порада номер один вже давно використовується багатьма, але ми впевнені, що ще є люди, які не знаю про те, що iPhone заряджається значно швидше, якщо його вимкнути або хоча б перевести в «Авіарежім» з налаштувань або Пункту управління.Звичайно, в такому стані використовувати його не вийде, проте якщо ви за годину до виходу з дому схаменулися, що в батареї iPhone свище вітер, є сенс вимкнути його зовсім і спробувати отримати всю «зайву» енергію, яку тільки можливо.

Друга порада , який просто працює – пройти в налаштування акумулятора і включити «Режим енергозбереження». Його величезний плюс в тому, що коли батарея насититься на 80%, цей режим автоматично вимкнеться. А до цього iPhone буде заряджатися швидше.Третя порада , який зажадає деяких витрат, але теж працює – використовувати адаптер живлення від iPad. Він розрахований віддавати струм з потужністю і силою 12 Вт (10 Вт в старих iPad) і 2,4 А, тоді як стандартна зарядка iPhone здатна лише на 5 Вт і 1A. І не хвилюйтеся, Apple офіційно підтвердила, що це абсолютно безпечно.Використання комбінації з першого і третього або другого і третього способів зазвичай прискорює зарядку iPhone приблизно на 50%. Тобто той же iPhone 7 Plus зарядиться нема за три, а за дві години.

Комментарии

Добавить комментарий