Завдяки Китаю Huawei випередив Samsung і став світовим лідером серед виробників смартфонів
Технологииmind.ua30 июля 2020

Завдяки Китаю Huawei випередив Samsung і став світовим лідером серед виробників смартфонів

У ІІ кварталі 2020 року китайський телекомгігант Huawei продав 55,8 млн мобільних пристроїв, перегнавши за цим показником південнокорейську компанію Samsung, яка реалізувала 53,7 млн ​​пристроїв. Про це повідомила дослідницька фірма Canalys, передає CNBC.

За вказаний період китайська компанія відвантажила на 5% менше пристроїв, ніж за аналогічний період минулого року, Samsung – на 30% менше.

Це вперше, коли Huawei вдалось стати світовим лідером серед виробників смартфонів, однак аналітики ставлять під сумнів, що ця тенденція триватиме і надалі.

«Huawei буде складно утримувати лідерство в довгостроковій перспективі, – заявив в прес-релізі аналітик Canalys Мо Цзя. – Його основні партнери по каналах в ключових регіонах, таких як Європа, все більш насторожено ставляться до вибору пристроїв Huawei, придбання меншої кількості моделей і залученню нових брендів для зниження ризику… Однієї сильної позиції в Китаї буде недостатньо для підтримки Huawei на вершині, коли світова економіка почне відновлюватися».

У ІІ кварталі Huawei продала понад 70% своїх смартфонів в материковому Китаї. Тим часом, поставки смартфонів на міжнародних ринках впали на 27% в річному численні в період з квітня по червень. В Європі, ключовому регіоні для Huawei, частка ринку смартфонів компанії різко впала до 16% у другому кварталі в порівнянні з 22% за той же період в 2019 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
деменции слава
архитектор 90-х, ничего кроме нищеты и распила, цi руки нiчого не зробили.
одно и то же
А методички не поменялись ))))))
Мила
Какая замечательно положительная история!!! Побольше таких🙂Пусть живет долго и в полной атмосфере любви с людьми!
Игбун Хохлов
Что делать? Вычеркнуть некогда незаконно спизженный Крым из конституции и забыть про него. Потерю шельфа о. Змеиный молча же проглотили. И тут пора смирится. Принять верховенство права. А знаешь почему до сих пор хрюкают? Хохлоту Крым не нужен. Для России - это жемчужина, для укрАины - дотационный регион, обуза. Хохлатым рукожопам не под силу его содержать в нормальном состоянии. При укрАине Артек запомнился только педофилией. Сейчас это бомбовский детский лагерь. Хохлам нужен не Крым, и тем более не крымчане, которых они ненавидят. Хохлам, а вернее, их хозяевам - пиндосам нужен скандал вокруг Крыма, чтобы ограничить сотрудничество Европы с Россией. Вот только зря это все. Европа уже поняла, кто есть кто, и посылает пиндосов куда подальше.
Елена
Не всё бывает можно написать,что на самом деле думаешь,хотя на истину отнюдь не претендую,не умна,не глупа надеюсь,а как оно есть на самом деле одному Богу известно.
Игбун Хохлов
Очень конкретно, по делу)))))
Елена
Ну хорошо,ты прав, разве я спорю? нет.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! И сала,да побольше,а Роджеру поменьше,чтобы не был с перевесом,а то паром в Ла-Валетту затонет от перегруза,ха.