У школу на 12 років: Цьогорічні першокласники навчатимуться по-новому

16.04.2018 14:35 kievtv.com.ua
Ті діти, які нині навчаються в школі, будуть навчатися 11 років. 12 років будуть навчатися вже ті діти, які підуть в перший клас цієї осені. Вони почнуть навчатися за новим стандартом.

Таке зазначила в ефірі програми «День у мегаполісі» телеканалу «Київ» радник міністра освіти і науки Оксана Макаренко.


«Програма для всіх шкіл буде однакова, - наголосила вона. – Вчителі можуть доопрацьовувати свою авторську програму, але стандарт, на який виходять учні за результатами молодшої школи, для всіх однаковий».


Тобто державні спеціалізовані школи доживають останні роки, адже в них діти з першого класу вивчали додаткові предмети.Школам відводиться 5 років на те, щоб змінити свої статути відповідно до нового освітнього стандарту, наголосила радник.


«Міняється і зміст освіти. Замість суто знаннєвого компоненту (уміння читати, писати, рахувати) додаються практичні уміння і навички: працювати в команді, ставити собі мету і досягати її, розвивається емоційний інтелект, критичне мислення, багато занять буде на свіжому повітрі», - зазначила експертка.


«Зараз ми вже маємо 100 пілотних шкіл, які впровадили цей освітній стандарт, і діти, які за ним навчаються, вже продемонстрували і краще засвоєння знаннєвого компоненту, і вищезгаданих «софт скіллс»», - зазначила Оксана Макаренко.

Комментарии

Добавить комментарий