Відтепер всі, у кого створилася переплата за субсидією, поверне її до державного бюджету

12.07.2016 20:23 pogliad.ua
Кілька років поспіль лунали заяви, що субсидій потребують лише незахищені верстви населення. Хоча, власне, воно так і було – їх отримувала обмежена кількість людей. Однак поступово держава власноруч «підсадила» на них мало не все населення України, яке, певно, і можна назвати фінансово неблагополучним.

За даними заступника директора департаменту соціального захисту населення ОДАНаталії Пасічник, відколи зняли обмеження для призначення субсидій, за державною допомогою до соцзахисту звернулися вдесятеро більше родин, ніж отримували субсидії до того часу. З дев’яти тисяч домогосподарств кількість субсидіантів виросла до 100 тисяч упродовж 2015 року і у майже 16 разів – до сьогодні.

Варто нагадати, що нині уже діють зміни у нормах споживання, на які надають субсидію та пільги.

Начальник управління соціального захисту населення Садгірського району департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради Валентина Федорова пояснює, що раніше, наприклад, на газову плату, була норма 9 кубів (без водонагрівача), зараз вона становить 7,1 куба. Щодо опалення, норма, враховуючи коефіцієнт, для одноповерхових будинків була 7,252 опалювальної площі на квадратний метр. Нині вона становить 5,698. Відповідно, близько на 100 кубів буде меншою норма, на яку призначають субсидії.

Змінилися й умови призначення субсидії. Якщо раніше особи працездатного віку, котрі не працювали і не вчилися, вважалися з доходом в один прожитковий мінімум, то уже тепер їм призначають два прожиткові мінімуми для розрахунку субсидії. За рахунок цього і зменшується розмір субсидії.

- Крім того, якщо призначена субсидія, і за розрахунками за, наприклад, літній період, вийшла одна копійка, а у складі сім`ї є пільговик, то пільга не нараховується. Тобто у розрахунок субсидію візьмуть 100-відсотково, але уже без урахування пільги, - каже В. Федорова.

Переплату, котра виникла з субсидії, треба віддати державі

Ще однією новацією, котра уже діє, є те, що вся переплата, котра утворилася станом на перше травня за увесь опалювальний період, назад відшкодовується у державний бюджет. Щодо теплопостачання, то там, де немає лічильників, переплата державі відшкодовується стовідсотково. Щодо газопостачання, то людям для стимулювання економії залишається лише 100 кубів у грошовому еквіваленті – на сьогодні це 687,9 гривні, а решта відшкодовується у бюджет. Щодо електрики, то на рахунку залишається 150 кіловатів, а решту так само знімають з рахунку.

- Розрахунок суми невикористаної субсидії, яку повертатимуть державі, визначається за формулою – від загальної суми нарахованої в опалювальний період субсидії на оплату послуги централізованого опалення за весь опалювальний період віднімається сума фактичного нарахування за послуги тепла. З газом все за тією ж формулою, тільки користувачам залишається на рахунку 100 кубів, - розповідає В. Федорова. – Якщо виходить від`ємна сума, то людина у державу не повертає нічого – вона використала всю субсидію. Якщо сума з плюсом, то вона повертається до державного бюджету. Це виконувати будуть організації надавачі послуг.

Проілюструємо на прикладі. У будинку, площею 47, 2 квадратних метра, прописана одна жінка. За весь опалювальний період вона спожила газу на 1828 метрів кубічних. За жовтень спожила 161 кубічний метр (579 гривень). Соціальна норма на її житло – 363 куби, а фактично вона спожила – 161 куб. За жовтень їй нарахували 1872,20 гривні, а заплатити вона повинна була 1026,17 гривні. Тепер рахуємо різницю – від 1872,20 віднімаємо 1026. Виходить, розмір субсидії становить 846 гривень. І так з жовтня по квітень. Через те, що жовтень був теплий, жінка дуже економила, тому спожила значно менше газу, на 579 гривень (161 куб). Вона мала право заплатити обов`язкову частку, але, оскільки субсидія була влітку, і вона її не використала, то за рахунок невикористаної субсидії погасила наступні розрахункові місяці, не платила при цьому обов`язкову частку. Тому жінка за жовтень не платила нічого, адже використала субсидію за літній період. Через що виникли зайві кошти на рахунку. Якби вона заплатила ще обов`язкову частку, то в неї переплата була би значно більша.

У листопаді у жінки нагоріло, бо вона знову економила, 230 кубічних метрів, які коштують 828 гривень. Вона знову нічого не заплатила, бо мала кошти на рахунку. І так з місяця в місяць субсидійні кошти залишалися на рахунку через економію.

У квітні нагоріло 55 кубів (62 гривні), а субсидія була півтори тисячі. Тому за квітень у неї виникла переплата 1500 гривень. Вона її не використала. Виходить, що жінка використовувала частково кошти, котрі були на рахунку, однак у неї все ж виникла переплата, адже використала вона їх не до кінця.

Переплати виникли через економію

У людей виникли великі переплати, адже, як каже В. Федорова, була тепла зима, до того ж, люди економили. Переплати сягали навіть 10 тисяч. Наприклад, людина за весь період отримала 21 тисячу субсидії, а вона економила, і спожила газу на 8 тисяч, то в неї переплата вийшла 12 тисяч (100 кубів їй залишили).

Тому у кого дуже великі переплати, вони не повинні розраховувати на всю суму переплати, а лише на 687 гривень. Люди можуть використати ці кошти упродовж літа, наприклад.

Чернівчани просто не розуміють, чому вони повинні повертати ці кошти державі.

- Виходить, ми віддавали державі свої кошти, а те, що держава дала нам, сама ж і відібрала, - обурюється буковинка Наталія Смашнюк. – Яка тоді суть у таких субсидіях, якщо зекономлені кошти все одно відберуть?

Власне, обурюються всі, адже майже всі чернівчани, не кажучи про мешканців області, отримують субсидії.

- На перше травня 2015 року субсидіантів по Садгорі було 400, а нині їх уже 4,5 тисячі! – каже В. Федорова. – Це у 10 разів більше. А всього є 9 тисяч домогосподарств. Виходить, що половина сімей отримують субсидію. І навантаження на працівників зросло у цих же 10 разів. І нині знову черги. Це призводить до того, що ми не встигаємо призначити субсидії і навіть прийняти людей. А говорять про те, що їх автоматично призначатимуть. Це для людей все полегшилося, адже їм більше нікуди не потрібно звертатися. А ось працівникам потрібно передивитися кожну справу, зробити запит у кожну організацію, котра надає послуги, у ЖРЕП і так далі. Тобто лише після того, як ми отримаємо відповіді на всі запити, зможемо призначити субсидію. Тому це так довго.

Яна МАРІЯНЧУК.

Комментарии

ng KELLY WALTA, 13.08.2017 05:28

Привіт. Я пан Келлі Уолта, законний кредитор позики з честю і різницею, що дає можливість на все життя надавати позики фізичним особам, компаніям, страхуванню тощо. У вас є будь-які фінансові труднощі, або вам потрібен кредит для інвестування або вам потрібен кредит для оплати ваших рахунків Дивись більше, ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якому найменуванні валюти у розмірі 2% без попередньої оплати. Я хочу скористатися цією чудовою можливістю, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Ви можете довіряти нам і зв'язатися з нами по електронній пошті (kellywaltaloanfirm@gmail.com), щоб отримати докладнішу інформацію, ви Дуже ласкаво просимо

ng James swan, 13.08.2017 04:05

ДО ВАМ ПОТРІБНО !!! Привіт, мене звуть Джеймс Лебідь - це приватний кредитор, який Видати кредит приватним та корпоративним особам. Ви були повернуті Вниз з боку багатьох банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Робити Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно Особистий кредит? Мій кредит коливається від особистого до комерційного кредиту та Різдва Позика Моя відсоткова ставка дуже доступна, і наш процес кредитування дуже швидко так само. Я дуже готовий скласти всі свої фінансові проблеми минуле. Якщо ви дійсно готові отримати свої фінансові проблеми Вирішено, а потім не шукайте і подайте заявку на отримання кредиту сьогодні нашу процентну ставку Становить 2%. Якщо ви зацікавлені, заповніть форму DATA, щоб я міг дати вам правила та умови. ФОРМА ДАНИХ ЗАГАЛЬНИКІВ Здравствуйте      Я отримав вашу електронну пошту і хочу знати Що я можу вам допомогти Ця сума, яка вам потрібна як Позика, відповідно до Тільки правдивий народ. І це те, що я можу запропонувати це Позика Нижче наведено форму кредиту, заповнивши її, і поверніться до нас 1) ВАШЕ ІМ'Я ......................................... 2) ВАША КРАЇНА ................................... 3) ВАША ОКУПАЦІЯ ............................. 4) ВАШ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС ...................... 5) номер телефону .................................. 6) МІСЯЧИЙ ДОХІД .............................. 7) АДРЕСА ........................................... 8) МЕТА ...... ...................................... 9) ЗАПРОШЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ................................... 10) ТЕЛЕФОН .................. ...................... 11) ДІЇ КРЕДИТУВАННЯ ....... .......................... 12) ПОВИННІ ЗАЯВИТИ ДОГЛЯД ДО ................................. Моя адреса електронної пошти зазначена нижче: я з нетерпінням чекаю, щоб з вами співпрацювати. ==================== Спасибо, надішліть нам електронного листа ;; Creditfinanceonlinefirm@gmail.com. Or Напишіть нам на +1 (405) -353-1169 ...

ke Mrs Martina Omar, 11.08.2017 16:52

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

ng Musafa Bello, 10.08.2017 21:47

Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики? Кредити компанії? Іпотека? Ми надаємо кредити на рівні 2% Курс! Якщо ти повернешся до нас з тобою Ім'я: Обов'язкова сума кредиту: Тривалість: Країна: Держава: Номер телефону Зв'яжіться з нами сьогодні: musafacapitals88@gmail.com

ng Mr Cole Kins, 08.08.2017 03:49

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. lawsonsmithloanGmail.com, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг. ФОРМА ЗАЯВКИ нижче: Ім'я заявника: Назва компанії: Мета кредиту: Місто: Штат / провінція: Професія: Стать: Країна: Телефон: Вік: Сума, необхідна для позики: Тривалість: При необхідності: Ми сертифіковані, надійні, надійні, ефективні, швидкі та динамічні. Зверніться до нас ... .Тяне: Lawsonsmithloan@gmail.com Спасибі, і Бог благословить вас. Менеджер з реклами

ng Гость, 08.08.2017 01:33

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ng mr lawson smith, 08.08.2017 01:32

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ru Жернова Смерти, 04.08.2017 07:45

Субсидии это государственный лохотрон!Мошенничество в масштабах страны ! Эти жи деньги потом же у населения изымаются под другим предлогом и через цены на продукты через искусственно завышенную стоимость услуг и тд и обязательно вселить страх в граждан ,что если гражданин будет должен то его выселят из его собственного жилища и приняли законы для этого на государственном уровне что бы все платили ими придуманную мзду,а первый преступник в этой цепочки это Украинский Национальный Банк который искусственным образом обесценив национальную валюту по отношению к доллару более чем на 300 процентов и об этом всем молчит правительство и народные избранники в том числе потому что они все наживаются на этом и очень даже ! Современные войны это прежде всего экономические войны достаточно обесценить национальную валюту любого государства по отношению к доллару и любое государство вместе с гражданами ложиться под долларовый пресс и выжимают все соки ! В итоге там где доллар там регулярные искусственно созданные кризисы и периодически разорение этакая жатва с постоянным характером!

Цэ Эвропа!, 03.08.2017 17:28

поднявши минимальный доход на 3200 грн половина халявщиков отвалится автоматически и у всех будет "переплата" . именно за це скакав майдан . пока в уКраине есть лохи - делишки наши неплохи . сугс!

ng Mr Harrison, 03.08.2017 15:42

Привіт, пане, пані КОНКРЕТНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ Я міжнародний кредит, я видаю позики зі ставкою 1%, напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com) З повагою, Швидкий кредит Генеральний консультант Генеральний директор (C.E.O) Швидкий кредитний сервіс PVT LTD Viale Italia, 83100 Avellino AV, Італія Номер телефону: +18064170584 Напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com)

ke Mrs Martina Omar, 31.07.2017 15:36

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

us graham, 30.07.2017 03:43

EMAIL: Graham_shirleycredithome@outlook.com КОНТАКТ телефон: +2348109854241 Вам потрібна позика? Ви перебуваєте у фінансовій кризі або вам потрібні гроші, щоб розпочати свій бізнес? Вам потрібна позика для погашення заборгованості або погашення рахунків або початку хорошого бізнесу? Ви маєте низький кредитний рейтинг, і вам важко отримати капіталовкладення від місцевих банків та інших фінансових установ? Ось ваш шанс отримати позику від нашої організації. Ми пропонуємо приватні позики для наступних цілей і багато іншого. Особистий кредит, розширення бізнесу, запуск бізнесу, освіта, консолідація заборгованості, кредити на важкі гроші. Ми пропонуємо кредит при низькій процентній ставці на 3%. Зверніться до нас сьогодні по електронній пошті: (graham_shirleycredithome@outlook.com), ми готові надати вам кредит протягом 24 годин після сервісного обслуговування.

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:22

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER D

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:20

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER

ng fidelity, 19.07.2017 23:23

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

ng fidelity, 19.07.2017 23:19

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

de Антонио, 13.07.2017 17:23

Мне нужны быстрые и легкие быстрые кредиты без задержки, теперь в размере 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000.00. Подать заявку через: antoniofirmeu@gmail.com

de Антонио, 13.07.2017 17:22

Мне нужны быстрые и быстрые быстрые ссуды без задержки в настоящее время по ставке 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000,000.00 .. Подать заявку через: antonio firmeu@gmail.com

cz Peter Johnson, 07.07.2017 14:39

Привіт, Ви втомились шукати позики та іпотечні кредити, ви постійно відхиляли своїми банками та іншими фінансовими установами. Ми пропонуємо будь-яку форму позики фізичним та юридичним особам за низькою відсотковою ставкою 2%. Якщо ви зацікавлені в прийнятті Кредит, не соромтеся зв'язатися з нами сьогодні, ми обіцяємо вам запропонувати найкращі послуги. Просто спробуйте, адже судове переслідування вас переконає. Які ваші фінансові потреби? Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: peterjohnson6977@gmail.com

ng Олена, 06.07.2017 21:55

Шановні позичальники! Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Потрібна сума кредиту: Тривалість кредиту: Номер мобільного: Спасибі, і благослови Ти Бог ДОВІДКА Олена

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:35

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:33

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

us bank of america, 02.07.2017 02:28

Ви шукаєте кредит для розширення вашого бізнесу або для вашої родини, незалежно від причини є. ми пропонуємо кредит на 2% Миттєво У 2days. покваптеся той час як пропозиція в минулому .. зв'язатися з нами @ bankofamericanloans@gmail.com

ng Mr Roland, 01.07.2017 02:53

Кредитна пропозиція @ 2% ставка !!! Наша компанія є юридичною організацією, створена для надання допомоги людям, які потребують допомоги, наприклад, фінансова допомога. Ми американська фінансова компанія.    Отже, якщо у вас є фінансові труднощі у фінансовій хабарі, і вам потрібні гроші, щоб почати свій бізнес, або вам потрібен кредит, щоб погасити борги або сплатити рахунки, почати хороший бізнес або запозичив труднощі над місцевими банками, зв'яжіться з нами Сьогодні Електронна пошта: habibloanfirmoffer@gmail.com Пан Роланд

ua ЯшаОченьповезлов, 26.06.2017 19:05

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40 И откуда тут этого трипперу пиндосовского спаму столько взялось?

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40

Хороший день, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб, надання кредиту Починаючи від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Max, ми є надійними, ефективними, Швидкий і динамічний, з 100% гарантованою позикою також дає (євро, фунти І долари.), Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів, становить (3%), якщо ви Зацікавлені поверніться до нас. Throug (Raymondloancompany01@gmail.com: надані послуги включають: * Домогосподарство * Кредити винахідника * Кредит на консолідацію заборгованості * Бізнес-позики * Персональні позики. Зв'яжіться з нами сьогодні, і ми раді вести справи з нами Email: Raymondloancompany01@gmail.com

in Mr. Carter Colli, 15.06.2017 19:26

Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА DATA позичальника 1) ВАШЕ ІМ'Я: 2) Пол: 3) ВАША КРАЇНА: 4) ВАША ПРОФЕСІЯ: 5) Ваш сімейний стан: 6) ТЕЛЕФОН: 7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД: 8) АДРЕСА: 9) МЕТА: 10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ: 11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ: зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com З найкращими побажаннями Г-н Картер Коллінз

ua гость, 09.06.2017 19:34

Единственный нормальный комент со всего написанного бреда - это - из одессы, 12.07.2016 21:16. И что интересно - тема уже год обсуждается. Дурорубы-субсидианты хотят выср...ться и не надуться. Экономят они. Правильно экономят. Только платить надо за потреблённую услугу, и всё. Что за виртуальные накопления? Должна быть цена услуг, доступная населению. А все льготы, субсидии - только способы залезть в бюджет. Ну и параллельно усыпить население, чтобы не возмущались стоимостью услуг. "Давайте им, что хотят. Вешать будем потом" Слышали, небось? Идея по-прежнему востребована.

ua Ицык Шлимазлов, 09.06.2017 18:53

Когда же всё-таки начнутся долгожданные погромы? Мине просто интересно.

ua Нина Лук. Сумы, 09.06.2017 18:17

Бандиты у власти, которые разными махинациями а не честью грабят народ и все только в свой карман. Забрали субсидию за сэкономленную горячую, холодную воду,отопление и водоотвод . Зачем в нашей стране с дебильным руководством экономить -- лей сколько влезет и грейся в тепле , а не прохладной квартире. Это такая экономия неизвестно в чей карман

ng charle florence, 04.06.2017 08:42

Флоренс прайват КРЕДИТНА COMPANT В COLABOR З СТОЛІТТЯ БАНК СПОЛУЧЕНИХ СТАНІ. (Florenceloans1@gmail.com) Вам потрібен кредит, щоб розширити свій бізнес або хочете отримати персональний кредит. Ми пропонуємо всі види кредитів для інвесторів, компаній і приватних осіб за доступною ціною. Ми пропонуємо персональні кредити, автокредити, іпотека, кредити, бізнес-кредити, інвестиційні кредити, позики консолідації заборгованості і т.д. ... За допомогою та за підтримки наших банків. Подати заявку на отримання кредиту сьогодні і отримати те, що ви завжди хотіли. Контактна адреса електронної пошти;; florenceloans1@gmail.com. Дякую

fr Эпично!, 04.06.2017 05:14

каклов ипут - они крепчают! СУГС

Андрей, 25.05.2017 09:50

Статья фейковая, т.к. нет никаких ссылок на указ президента или законы ВР. Пустословие. Так что, народ, не дрейфте. Если деньги со счета пропали - идите в коммунальные конторы, пусть дают объяснения, справку, на каком основании пропали деньги со счета. Ну, а с этими бумажками (хотя я сомневаюсь, что их дадут) - вперед в прокуратуру и антимономольный комитет. Пресекайте воровство со своего кармана!!!

ua Ицык Шлимазлов, 17.05.2017 18:40

А когда начнутся погромы?

ua Наталья, 17.05.2017 18:29

Получается, всё, что мы экономили идёт дяде Порошенко? Когда они уже нажрутся. Сволочи. Экономишь на всем, стараешься себя подстраховать, но им и это выдрать надо.

ng augustine junio, 13.05.2017 14:32

Як ви думаєте про ..

ua Авиамоделист, 16.04.2017 22:19

Вот как бы выразить мое отношение к предложению "пана Рахель", но так, чтобы без нецензурщины? Ну ни как, пожалуй. А если бы можно было ... Я бы и про направленность рассказал и куда применить упомянул бы, непременно, и истоки вспомнил, а главное - светлый путь бы указал.

ng RAHEL COHRAN, 16.04.2017 21:56

Привіт. Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.

ru прокурор, 13.04.2017 19:48

пока не начнут мочить всех и вся порядка небудитю

ua Возмездие, 10.04.2017 19:58

Ну-ну! Дают копейку,забирают тысячи! Товарищи! В стране бедные люди переплачивают за всё и за всех! Скоро какать нечем будет! Так и за это налог будут брать! Не удобряем землю!

ua Влад, 10.04.2017 19:16

Если же корова не доится и не дает прибыли ее хозяин режет на мясо !

ua Влад, 10.04.2017 19:07

За 25 лет из Украины по подсчетам разных экспертов выведено 148 миллиардов долларов! Я придерживаюсь другой версии сумма выведенного капитала приблизительно равняется 210 -230 миллиардов долларов! Нужны ли этим людям которые это сделали ,люди как таковые в Украине им не нужны поэтому у них такой принцип нет человека ! Нет проблем!

ua Ксюша, 10.04.2017 18:35

краще б всі кошти,які люди зекорномили на субсидії віддавали населенню,наприклад я зекономила 6300 грн,які перерах.мені на особовий рахунок,нехай б мені їз там і залишили на наступний рік,або ж виплатили на банківський рахунок...для держави добре ,бо це дає стимул економити населенням газ,який і так дефіцитний,і людям нормально))

ua Володимир, 25.03.2017 10:30

У минулому опалювальному році подав заяву на субсидію на початку жовтня ,а нарахували у кінці березня. Як її використати? Так і повернули 15000тис. у бюджет. Я важаю що це відкат на державному рівні. Це не влада!!! Це зрада майдану, народу, і взагалі зрада державі.

ua vaal, 07.02.2017 16:26

Все OK !

ua Гость, 17.01.2017 20:43

.....Ольга - срочно нА МАЙДАУН чЭрЭз 7 000000000000000 3333333333331111111111111111111111111111 88888888888888888888 скгАчкгов вАЗьмут в Эвропу

ua Ольга, 17.01.2017 20:34

Нав!що потр!бна та субс!д!я, коли завжди обдурюють людей.В сина на 1.05.16 року була переплата -8852.36 грн. а на 1.09 16 р.переплата складала - 3713.24 грн. Все це забрали ! на 1.10.16 року вже був борг в сум! 4932 грн В квитанц!ях борги не позначались., аж до жовтня м!сяця. Чи справедливо це?

gb Сэр Alex, 04.01.2017 15:09

Ну,если украинцы до сих пор не поняли ИСТИННЫЕ цели "Революции Гидности",то-грош цена такому обществу!!(((

ua Ник, 04.01.2017 15:02

Отут саме точно висловився "з одесі": суцільне грабіжницьтво "керманичі" подають так, начебто вони переживають за людей, а насправді своїми загребущими "ручками" безсовісно тягнуть з бідних субсидіянтів гроші до своєї кишені. Оце й є "революція гідності", за яку деякі плигали на тому дурному майдані.

ua один із нас, 04.01.2017 14:24

В державі ,якщо вона є,ми пенсіонери і бідні люди-а їх досить багато -НЕПОТРІБНИЙ матеріал,це досить відкрито демонструє влада останніми роками!

ua Василь Петрович, 05.12.2016 14:21

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. П О С Т А Н О В А від 21 жовтня 1995 р. N 848 Київ

ua Натали, 05.11.2016 22:54

Да лучше б понизили б тарифы и не нужны никакие субсидии. Никак себе карманы не понабивают. Я таких уродов расстреливала б. У всех депутатов вытрясти все награбленные деньги и Украина была б богатая страна.

il Гость, 26.10.2016 18:27

Дурят бедных людей!

ua Старая женщина, 26.10.2016 18:20

Помню, при Азарове платила коммуналку 10% от пенсии. Всего!!! Так то ж була бандитська влада. Это ж сколько надо было наворовать, что б и людям "отжалеть" какие-никакие копеечки. Потерпите. Вот наворуются, и вам что-то перепадет. Хотя, пардон, ваша влада никакая не бандитская, а самая революционная, возможно, у нее другие аппетиты.

ua Юлия, 26.10.2016 17:42

Чому я так довго неотримую супсидию?

ua гость, 19.10.2016 13:52

Ну зачем нужна субсидия если её надо возвращать ?

ua олександр з черк, 19.10.2016 13:37

у черкасах після перерахунку субсидій на газ люди зосталися винні державі не аби які кошти які повинні сплатити по квитанціям на вересень .

ua днепр, 09.10.2016 23:44

Миску пододвинули а цепь укоротили

ua Олександр, 09.10.2016 21:23

Скажіть, хто буде після таких розрахунків економити газ? На початку року було об’явлено, що ті люди, які зекономлять газ, будуть мати можливість за зекономлені гроші погасити кредит на утеплення будинку. Що ми маємо на сьогодні? Кредит на утеплення зі знижкою 70% для тих хто має субсидію, не дають, гроші, які люди економили, щоб погасити частину кредиту, забрали. Як це називається, я думаю, що ви догадуєтесь.

ua из одессы, 12.07.2016 21:16

пухлый и розовощекий мальчик розенко ,министр - горазд на выдумки, а сама идея "субсидия" -это почти гениальный способ отобрать деньги в нужные ручки да так что "носитель субсидии" не хера не понимает что его имеют

Добавить комментарий