Відтепер всі, у кого створилася переплата за субсидією, поверне її до державного бюджету

12.07.2016 20:23 pogliad.ua
Кілька років поспіль лунали заяви, що субсидій потребують лише незахищені верстви населення. Хоча, власне, воно так і було – їх отримувала обмежена кількість людей. Однак поступово держава власноруч «підсадила» на них мало не все населення України, яке, певно, і можна назвати фінансово неблагополучним.

За даними заступника директора департаменту соціального захисту населення ОДАНаталії Пасічник, відколи зняли обмеження для призначення субсидій, за державною допомогою до соцзахисту звернулися вдесятеро більше родин, ніж отримували субсидії до того часу. З дев’яти тисяч домогосподарств кількість субсидіантів виросла до 100 тисяч упродовж 2015 року і у майже 16 разів – до сьогодні.

Варто нагадати, що нині уже діють зміни у нормах споживання, на які надають субсидію та пільги.

Начальник управління соціального захисту населення Садгірського району департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради Валентина Федорова пояснює, що раніше, наприклад, на газову плату, була норма 9 кубів (без водонагрівача), зараз вона становить 7,1 куба. Щодо опалення, норма, враховуючи коефіцієнт, для одноповерхових будинків була 7,252 опалювальної площі на квадратний метр. Нині вона становить 5,698. Відповідно, близько на 100 кубів буде меншою норма, на яку призначають субсидії.

Змінилися й умови призначення субсидії. Якщо раніше особи працездатного віку, котрі не працювали і не вчилися, вважалися з доходом в один прожитковий мінімум, то уже тепер їм призначають два прожиткові мінімуми для розрахунку субсидії. За рахунок цього і зменшується розмір субсидії.

- Крім того, якщо призначена субсидія, і за розрахунками за, наприклад, літній період, вийшла одна копійка, а у складі сім`ї є пільговик, то пільга не нараховується. Тобто у розрахунок субсидію візьмуть 100-відсотково, але уже без урахування пільги, - каже В. Федорова.

Переплату, котра виникла з субсидії, треба віддати державі

Ще однією новацією, котра уже діє, є те, що вся переплата, котра утворилася станом на перше травня за увесь опалювальний період, назад відшкодовується у державний бюджет. Щодо теплопостачання, то там, де немає лічильників, переплата державі відшкодовується стовідсотково. Щодо газопостачання, то людям для стимулювання економії залишається лише 100 кубів у грошовому еквіваленті – на сьогодні це 687,9 гривні, а решта відшкодовується у бюджет. Щодо електрики, то на рахунку залишається 150 кіловатів, а решту так само знімають з рахунку.

- Розрахунок суми невикористаної субсидії, яку повертатимуть державі, визначається за формулою – від загальної суми нарахованої в опалювальний період субсидії на оплату послуги централізованого опалення за весь опалювальний період віднімається сума фактичного нарахування за послуги тепла. З газом все за тією ж формулою, тільки користувачам залишається на рахунку 100 кубів, - розповідає В. Федорова. – Якщо виходить від`ємна сума, то людина у державу не повертає нічого – вона використала всю субсидію. Якщо сума з плюсом, то вона повертається до державного бюджету. Це виконувати будуть організації надавачі послуг.

Проілюструємо на прикладі. У будинку, площею 47, 2 квадратних метра, прописана одна жінка. За весь опалювальний період вона спожила газу на 1828 метрів кубічних. За жовтень спожила 161 кубічний метр (579 гривень). Соціальна норма на її житло – 363 куби, а фактично вона спожила – 161 куб. За жовтень їй нарахували 1872,20 гривні, а заплатити вона повинна була 1026,17 гривні. Тепер рахуємо різницю – від 1872,20 віднімаємо 1026. Виходить, розмір субсидії становить 846 гривень. І так з жовтня по квітень. Через те, що жовтень був теплий, жінка дуже економила, тому спожила значно менше газу, на 579 гривень (161 куб). Вона мала право заплатити обов`язкову частку, але, оскільки субсидія була влітку, і вона її не використала, то за рахунок невикористаної субсидії погасила наступні розрахункові місяці, не платила при цьому обов`язкову частку. Тому жінка за жовтень не платила нічого, адже використала субсидію за літній період. Через що виникли зайві кошти на рахунку. Якби вона заплатила ще обов`язкову частку, то в неї переплата була би значно більша.

У листопаді у жінки нагоріло, бо вона знову економила, 230 кубічних метрів, які коштують 828 гривень. Вона знову нічого не заплатила, бо мала кошти на рахунку. І так з місяця в місяць субсидійні кошти залишалися на рахунку через економію.

У квітні нагоріло 55 кубів (62 гривні), а субсидія була півтори тисячі. Тому за квітень у неї виникла переплата 1500 гривень. Вона її не використала. Виходить, що жінка використовувала частково кошти, котрі були на рахунку, однак у неї все ж виникла переплата, адже використала вона їх не до кінця.

Переплати виникли через економію

У людей виникли великі переплати, адже, як каже В. Федорова, була тепла зима, до того ж, люди економили. Переплати сягали навіть 10 тисяч. Наприклад, людина за весь період отримала 21 тисячу субсидії, а вона економила, і спожила газу на 8 тисяч, то в неї переплата вийшла 12 тисяч (100 кубів їй залишили).

Тому у кого дуже великі переплати, вони не повинні розраховувати на всю суму переплати, а лише на 687 гривень. Люди можуть використати ці кошти упродовж літа, наприклад.

Чернівчани просто не розуміють, чому вони повинні повертати ці кошти державі.

- Виходить, ми віддавали державі свої кошти, а те, що держава дала нам, сама ж і відібрала, - обурюється буковинка Наталія Смашнюк. – Яка тоді суть у таких субсидіях, якщо зекономлені кошти все одно відберуть?

Власне, обурюються всі, адже майже всі чернівчани, не кажучи про мешканців області, отримують субсидії.

- На перше травня 2015 року субсидіантів по Садгорі було 400, а нині їх уже 4,5 тисячі! – каже В. Федорова. – Це у 10 разів більше. А всього є 9 тисяч домогосподарств. Виходить, що половина сімей отримують субсидію. І навантаження на працівників зросло у цих же 10 разів. І нині знову черги. Це призводить до того, що ми не встигаємо призначити субсидії і навіть прийняти людей. А говорять про те, що їх автоматично призначатимуть. Це для людей все полегшилося, адже їм більше нікуди не потрібно звертатися. А ось працівникам потрібно передивитися кожну справу, зробити запит у кожну організацію, котра надає послуги, у ЖРЕП і так далі. Тобто лише після того, як ми отримаємо відповіді на всі запити, зможемо призначити субсидію. Тому це так довго.

Яна МАРІЯНЧУК.

Комментарии

us Mr Desmond Lee, 22.01.2018 01:48

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ng LANLAZAR MARCUS, 21.01.2018 10:17

Здравствуйте, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.     Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа. Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com З повагою, Пан Ланалазар Маркус zekoceanfinance@gmail.com

ua Гость, 17.01.2018 09:11

Что за внезапный прорыв спам-ботов?!

nl mustafa, 15.01.2018 21:24

Вам нужен личный или деловой кредит без стресса и быстрого одобрения? Если да, свяжитесь с нами financeoporation@gmail.com

us Ghaham Hood, 10.01.2018 22:43

Ви шукаєте фінансову свободу? Чи є у вас борг, вам потрібен кредит для початку нового бізнесу? Вам потрібен інвестор чи приватний інвестор? або ви фінансово врізаєтеся, вам потрібен кредит, який купує машину або будинок? Ви відкидаєте свій банк у процесі отримання фінансування? Ви хочете поліпшити свої фінансові результати? Вам потрібен кредит, щоб погасити рахунки? Більше не дивлячись, ми вітаємо Вас за спосіб отримати всі види позик за дуже вигідною відсотковою ставкою в розмірі 2% для інших. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами зараз (grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com)

ng Louis Bonny, 08.01.2018 19:51

Здравствуйте! Вам нужен срочный кредит? у вас плохой кредит? мы можем утвердить кредит для вас без обеспечения, плохой кредит принят, мы заслуживаем доверия Сертифицированное финансовое учреждение утверждение средств на все виды проектов. Наше кредитное / финансовое предложение дается с низкой процентной ставкой 2%, а срок погашения очень дружелюбный и удобный клиент. Сумма кредита / продолжительность может быть предметом переговоров. Мы одобряем финансирование на сумму до 350 миллионов долларов США в зависимости от Характер деятельности. Наши услуги надежны и долговечны. Свяжитесь с нами сегодня через (bonitecloancompany@gmail.com). Ваш успех - наш приоритет. С наилучшими пожеланиями!!!

a1 Mr Desmond Lee, 08.01.2018 13:21

Ви шукаєте законний кредит? Ми пропонуємо КРЕДИТУ з $ 1,500.00 Min. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ng Tony Rock, 02.01.2018 17:30

Думаете ли вы о получении финансовой помощи, которой они очень нужны? Вы думаете о том, как получить законный кредит сегодня? Вы думаете о том, чтобы начать свой бизнес? У вас есть долги платить? Вы хотите оплатить свои школьные сборы? Вам нужен срочный кредит для оплаты ваших счетов Это ваш шанс достичь ваших желаний, мы можем помочь вам со всеми видами займов Кредитные кредиты, бизнес-кредиты и студенческий кредит, кредит компании? Частный кредит. Мы предоставляем все виды Кредиты в размере 2% Процентные ставки за дополнительную информацию Свяжитесь с нами через Via Email {fhacyberservices@gmail.com} Заемщики ИНФОРМАЦИЯ: Сумма кредита: Заемщики Имя и фамилия: Контактная информация заемщика: Страна и государство: Город: Национальность: Кредитное финансирование: Продолжительность кредита: Семейное положение: Возраст: Пол: Ежемесячный доход: Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com Номер телефона: +1903) 493-9097 Г-н Тони Рок Генеральный консультант

in Mr Paul Green, 01.01.2018 19:35

Дорогий клієнт. Я Пан Грін, Я є законним і надійним позикодавцем. Я пропоную всі види пакетів Кредитів. Я надаю кредити на чітких та зрозумілих умовах на 3% відсоткової ставки. Від 5000 до 6000000 доларів США ми виділяємо комерційні кредити, особисті кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Ми гарантуємо надання фінансових послуг нашим численним клієнтам у всьому світі. За допомогою наших гнучких кредитних пакетів, кредити можна обробляти та передати позичальнику в найкоротший термін, зверніться до нашого спеціаліста для консультацій та фінансового планування. Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Зв'яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Номер телефону: +919066210641 (лише для WhatsApp)

us Ghaham Hood, 27.12.2017 15:32

Потрібна швидка позика? Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%. Ми надаємо персональні кредити, автокредити, іпотечні кредити, сільськогосподарські кредити, комерційні кредити. Наш термін кредитування - від 1 року до 25 років. Надішліть нам електронний лист для подання заявки: grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com

us Ghaham Hood, 27.12.2017 15:31

Потрібна швидка позика? Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%. Ми надаємо персональні кредити, автокредити, іпотечні кредити, сільськогосподарські кредити, комерційні кредити. Наш термін кредитування - від 1 року до 25 років. Надішліть нам електронний лист для подання заявки: grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com

ng Tony Rock, 07.12.2017 18:52

Думаете ли вы о получении финансовой помощи, которой они очень нужны? Вы думаете о том, как получить законный кредит сегодня? Вы думаете о том, чтобы начать свой бизнес? У вас есть долги платить? Вы хотите оплатить свои школьные сборы? Вам нужен срочный кредит для оплаты ваших счетов Это ваш шанс достичь ваших желаний, мы можем помочь вам со всеми видами займов Кредитные кредиты, бизнес-кредиты и студенческий кредит, кредит компании? Частный кредит. Мы предоставляем все виды Кредиты в размере 2% Процентные ставки за дополнительную информацию Свяжитесь с нами через Via Email {fhacyberservices@gmail.com} Заемщики ИНФОРМАЦИЯ: Сумма кредита: Заемщики Имя и фамилия: Контактная информация заемщика: Страна и государство: Город: Национальность: Кредитное финансирование: Продолжительность кредита: Семейное положение: Возраст: Пол: Ежемесячный доход: Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com Номер телефона: +1903) 493-9097 Г-н Тони Рок Генеральный консультант

ng Richard Wiley, 05.12.2017 09:10

ПОРЯДОК ПРОПОЗИЦІЇ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ВІДПОВІДІ СЕЙЧАС Чи були у вас відмовлено в наданні позики банками та іншими фінансовими органами? Тоді зв'яжіться з нами зараз оскільки ми надаємо необов'язкові позики за мінімальною відсотковою ставкою в 2% у найкоротший термін період, інший для задоволення фінансового запиту нашого численних заявника. Щоб подати заявку, надішліть деталі нижче 1. Ім'я заявника у повному обсязі ...... Номер телефона 2. .......... 3.Address та місцезнаходження ......... 4.Заправити на запит .......... 5.Реабілітація періоду .......... 6.Припозиція позики .......... 7. Країна .......... 8.Телефон .......... 9. Заняття .......... 10. Аге / секс .......... 11. Електронна пошта .......... З вами зв'яжеться протягом 24 годин з умови кредитування, як тільки деталі були отримані. Надіслати деталі нам через електронна пошта ... ecoloancustumercare@gmail.com PORYADOK PROPOZYTSIYI ZAPROSHUYETʹSYA VIDPOVIDI SEYCHAS Chy buly u vas vidmovleno v nadanni pozyky bankamy ta inshymy finansovymy orhanamy? Todi zv'yazhitʹsya z namy zaraz oskilʹky my nadayemo neobov'yazkovi pozyky za minimalʹnoyu vidsotkovoyu stavkoyu v 2% u naykorotshyy termin period, inshyy dlya zadovolennya finansovoho zapytu nashoho chyslennykh zayavnyka. Shchob podaty zayavku, nadishlitʹ detali nyzhche 1. Im'ya zayavnyka u povnomu obsyazi ...... Nomer telefona 2. .......... 3.Address ta mistseznakhodzhennya ......... 4.Zapravyty na zapyt .......... 5.Reabilitatsiya periodu .......... 6.Prypozytsiya pozyky .......... 7. Krayina .......... 8.Telefon .......... 9. Zanyattya .......... 10. Ahe / seks .......... 11. Elektronna poshta .......... Z vamy zv'yazhetʹsya protyahom 24 hodyn z umovy kredytuvannya, yak tilʹky detali buly otrymani. Nadislaty detali nam cherez elektronna poshta ... ecoloancustumercare@gmail.com

ru Гость, 29.11.2017 03:22

Не будьте падки на подачки.

ng Mr Alex Bobby, 27.11.2017 13:44

Привіт, пані та панове, ви шукаєте кредит для перезапуску вашої діяльності, щоб або впровадити проект, або купити квартиру, але ви заборонили банк або банк відхилив ваш файл. Я людина, яку я даю від 2 000 до 1 000 000 євро усім людям, які здатні задовольнити умови. Я не банк, і мені не потрібні багато документів, щоб довіряти вам, але ви повинні бути чесними, чесними, мудрими та надійними людьми. Я надаю позики людям, які живуть у Європі та світі (Австралія, Франція, Бельгія, Канада, Швейцарія, Румунія, Італія, Іспанія, Португалія ...). Моя процентна ставка - 2% на рік. Якщо вам потрібні гроші з інших причин, будь ласка, зв'яжіться зі мною для отримання додаткової інформації. Я можу задовольнити своїх клієнтів протягом трьох днів після отримання запиту. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться зі мною для отримання додаткової інформації. Ось моя електронна адреса: alexbobbyloan01@gmail.com

bg addison, 26.11.2017 21:05

Сэр аддисон addisonfinancialorporation@gmail.com Привет, вам нужно финансовое сжатие? Вы хотите, чтобы деньги погашали кредиты и долги? Вы ищете финансирование для создания собственного бизнеса? Вам нужны частные или бизнес-кредиты для различных целей? Вы хотите кредитовать крупные проекты? Получите кредит у нас сегодня и начните что-то полезное. Наши операции гарантированы на 100%, что мы установили дружеские отношения с нашими клиентами. Никаких кредитных чеков, без залога, срочных шагов, мы предлагаем быстрое финансирование и низкую процентную ставку в размере 3%. Он продолжает вызывать финансовый сбой? Сегодня, ulaş Un us по e-mail: addisonfinancialorporation @ gmail.com аддисонская компания

us Stella, 24.11.2017 22:24

Я хочу, чтобы каждый, кому нужен кредит, связывался с этой компанией через (3trustfinance@gmail.com). Это Бог, посланный всем нуждающимся. Это быстрая и надежная кредитная компания. Благодарю вас!

us Stella, 24.11.2017 22:23

Я Стелла для Испании, живущей в России. Все спасибо Роберту Чарльзу за то, что осуществили мои мечты. Я только что получил коммерческий кредит в размере 150 000 долларов США после многих лет подачи заявки на получение кредита у разных кредиторов моего онлайн-банка. Я нашел эту компанию респектабельным онлайн, когда я исследовал, как получить быстрые бизнес-кредиты. Я хочу, чтобы каждый, кому нужен кредит, связывался с этой компанией через (3trustfinance@gmail.com). Это Бог, посланный всем нуждающимся. Это быстрая и надежная кредитная компания. Благодарю вас! Stella.

ua Angga, 23.11.2017 00:31

Я предоставляю кредиты компаниям и физическим лицам с разумной процентной ставкой 2%. Электронная почта: (anggadiman1@gmail.com), если вы заинтересованы в предоставлении кредита.

gh кумах-джеймс, 21.11.2017 02:02

WELCOME TO THE GREAT TEMPLE OF THE ILLUMINATI WORLD OF RICHES, FAME AND POWERS.ARE YOU POLITICAL, DOCTOR, ENGINEER, MODEL,GRADUATE, STUDENT, BUSINESS MAN OR WOMAN SEEKING WISDOM, FAME,POWER, KNOWLEDGE AND WEALTH !!!THIS IS A GOLD OPPORTUNITY Great Illuminati organization will make you Rich, Powerful, Famous and Rich.You can achieve all your dreams and heart desire by being a member of the Illuminati Brotherhood,Long life and prosperity here on earth with everlasting life and joy .. if you really want to be a member of the great Illuminati contact us today VIA: Joinilluminaticlub900@gmail.com or Whats app +233238685579

gh кумах-джеймс, 21.11.2017 00:01

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В БОЛЬШУЮ ХРАМ МИРА БОЛЬШИХ ИЛЛЮМИНАТИ, ЖЕНЩИНЫ И ПОЛНОМОЧИЯ. ПОЗНАВАЙТЕ, ЧТО ПОЛИТИЧЕСКИЙ, ДОКТОР, ИНЖЕНЕР, МОДЕЛЬ, ВЫПУСКНИК, СТУДЕНТ, БИЗНЕС-ЖЕНЩИНА ИЛИ ЖЕНЩИНА ИЩЕТ МУДРОСТЬ, ПАУЮ, МОЩНОСТЬ, ЗНАНИЕ И БОГАТСТВО !!! ЗОЛОТАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ Организация Great Illuminati сделает вас богатыми, могущественными, известными и богатыми. Вы можете достичь всех своих мечтаний и желания сердца, будучи членом Братства Иллюминатов, долгой жизни и процветания здесь на земле с вечной жизнью и радостью .. если вы действительно хочу быть членом великого Иллюминати, свяжитесь с нами сегодня. VIA: Joinilluminaticlub900@gmail.com или Whats app +233238685579

us Mr Desmond Lee, 18.11.2017 18:58

Вам потрібен законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ng Wortham Saquan, 18.11.2017 16:27

Вам нужно финансирование? Вам нужен кредит для деловых или личных нужд? Мы предлагаем все виды кредитов физическим или юридическим лицам независимо от вашего текущего кредитного балла. Для получения дополнительной информации, пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам по электронной почте: worthamloanfim11@gmail.com

a1 Mr Desmond Lee, 18.11.2017 10:16

Вам потрібен законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ua Marie Jeff, 18.11.2017 03:49

Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Do you need an investor or private investor? or you financially crash, do you need a credit that buys a car or a house? Have you reject your bank in getting finance? Do you want to improve your financial results? You need a loan to pay off your bills? no more looking, we welcome you for a way to get all kinds of loans at a very favorable interest rate of 2% for others. For more information, contact us now (njbusinessloanfunds@gmail.com) NJ Business Loans Finance Funds Registered Office Address: 100, Austin, TX 78759. E-mail directories: njbusinessloanfunds@gmail.com Website: http://njbusinessloanfinancefunds.webs.com/ Https://web.facebook.com/NJBLFF/

ua Marie Jeff, 18.11.2017 03:49

Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Do you need an investor or private investor? or you financially crash, do you need a credit that buys a car or a house? Have you reject your bank in getting finance? Do you want to improve your financial results? You need a loan to pay off your bills? no more looking, we welcome you for a way to get all kinds of loans at a very favorable interest rate of 2% for others. For more information, contact us now (njbusinessloanfunds@gmail.com) NJ Business Loans Finance Funds Registered Office Address: 100, Austin, TX 78759. E-mail directories: njbusinessloanfunds@gmail.com Website: http://njbusinessloanfinancefunds.webs.com/ Https://web.facebook.com/NJBLFF/

ng HELEN JUDGE, 09.11.2017 00:28

Привіт пані і ніжні чоловіки це означає інформувати широку громадськість про те, що компанія кредитування суддя Хелен розпочала і відкрила фінансову можливість для будь-якого, хто потребує фінансової допомоги. Компанія "Суддя Хелен" надає кредити на рівні 1% для фізичних осіб, компаній за ясними та зрозумілими умовами на період від одного року до двадцяти років тривалості погашення фізичних та юридичних осіб, які потребують фінансової допомоги будь-якій частині світу . ми надаємо кредити від $ 5000 до $ 500,000,000.00. Чи ти в бідності, потрібна фінансова допомога для встановлення бізнесу? Компанія "Суддя Хелен", яка надає кредит, є тут, щоб допомогти вам у фінансовій діяльності та подолати ці фінансові перешкоди. зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (judgehelenloancompany@gmail.com)

ng HELEN JUDGE, 09.11.2017 00:26

Привіт пані і ніжні чоловіки це означає інформувати широку громадськість про те, що компанія кредитування суддя Хелен розпочала і відкрила фінансову можливість для будь-якого, хто потребує фінансової допомоги. Компанія "Суддя Хелен" надає кредити на рівні 1% для фізичних осіб, компаній за ясними та зрозумілими умовами на період від одного року до двадцяти років тривалості погашення фізичних та юридичних осіб, які потребують фінансової допомоги будь-якій частині світу . ми надаємо кредити від $ 5000 до $ 500,000,000.00. Чи ти в бідності, потрібна фінансова допомога для встановлення бізнесу? Компанія "Суддя Хелен", яка надає кредит, є тут, щоб допомогти вам у фінансовій діяльності та подолати ці фінансові перешкоди. зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (judgehelenloancompany@gmail.com)

ng vick mara, 04.11.2017 09:16

(VICK MARA LOAN COMPANY)        (vickmara3@gmail.com) Привіт, пані Вік Мара, кредитор, який надає позику, законний і надійний кредит на позики в умовах чіткої та зрозумілої ставки на рівні 2%. від USD 12 000 до 8 000 000, євро і фунти тільки. Я даю бізнес-позики Особисті позики, студентські кредити, автокредити та кредити для оплати рахунків. якщо ви потрібна Loana2    вам потрібно зробити, щоб ви зв'язалися з мене безпосередньо В: (vickmara3@gmail.com) Бог благословляє тебе. З повагою, Місіс Вік Мара Електронна пошта: (vickmara3@gmail.com) Примітка. Усі відповіді повинні надсилатися на адресу: (vickmara3@gmail.com).

bg addison, 03.11.2017 04:13

sonfinancialorporation@gmail.com Вам нужен срочный кредит для решения ваших финансовых потребностей, Мы предлагаем кредит от 5 000,00 до 10 000 000,00, мы надежные, эффективные, быстрые и динамичные, со 100% гарантированными Мы также выдаем кредит в евро, фунтах и долларах, турецкой лире, Рублях, тенге, украинской гривне и так далее. Процентная ставка, применимая ко всем кредитам, составляет 2%, если вы заинтересованы вернуться к нам. comEmail: addisonfinancialorporation@gmail.com

LOVE SPELL, 29.10.2017 22:50

Tracey Wilson Says Am giving this testimony because am happy and I want you all to be 100% careful on who you contact online so you will never and never be scammed at all as I have held an experiences with some useless and jobless spell caster who ripped me off the total sum of $39,000.00 dollars and another one also scammed me out of the sum of just $10,000.00 while the last one I meet collected the sum of $12,000.00 dollars from me and all these happened to me because I was so desperate in getting my lover back to me and one faithful and wonderful after noon as I was surfing the net I came accross a testimony on how one Tracey Jackson got her EX back to her with the help of DR OTIS DARKO and I decided to give him a TRIAL because of all the testimony I read online about this man and at the end of it all it ended well as my ex came back to me at once and he has done all I asked of him to do for me and it did not only end up there this spell caster as did PREGNANCY SPELL for me and today am pregnant... His email address is : otisdarko60@yahoo.com...... YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

HERPES CURE, 29.10.2017 22:49

I am here to give my testimony about Dr OTIS DARKO who helped me in my life, I want to inform the public how I was cured from (HERPES SIMPLEX VIRUS) by Dr OTIS DARKO,I visited different hospital but they gave me list of drugs like Famvir, Zovirax, and Valtrex which is very expensive to treat the symptoms and never cured me. I was browsing through the Internet searching for remedy on HERPES and I saw comment of people talking about how Dr OTIS DARKO cured them. when I contacted him he gave me hope and send a Herbal medicine to me that I took and it seriously worked for me, am a free person now without problem, my HERPES result came out NEGATIVE. I pray for you Dr.OTIS DARKO am cured now and you can also get your self cured .... My friends if you really need my doctor help, you can reach him now: otisdarko60@yahoo.com as his is a very reliable doctor to work with....................YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

HIV CURE, 29.10.2017 22:48

I am from united states of america, I want to testify of how i got cured of HIV, I got infected with HIV disease in 2016, visited several herbalists, spiritualists and pastors for cure but all to no avail, my world was gradually coming to an end until,i searched google and read about possible cures to get cured of hiv. i saw a post in a health forum about a herbal spell home,DR OTIS DARKO HERBAL TEMPLE,A temple that cures all kinds of deadly diseases including HIV AIDS, ALS, MND, Epilepsy, Leukemia, Asthma, Cancer, Ghonorhea etc, at first i got shocked,but when i read the temple's name again i thought of giving them a try because i so much believe in achieving what you desire. when i contacted this herbal spell home via email,he prepared a herbal spell portion and sent it to me via courier service, when i received this herbal spell portion, he gave me step by step instructions on how to apply them, when i applied it as instructed, i was cured of this deadly disease within 7days, I am now HIV Negative (-) all thanks to Achievers temple . Contact this great herbal spell home, CONTACT HIM NOW: otisdarko60@yahoo.com..............YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

TRUSTED HACKER, 29.10.2017 22:48

It is not so typical of me to refer professionals online but I feel like I owe a lot to JARTO YIYI who helped me track my cheating husband when he was having an affair, I got to find out that he has been lying to me for the past 5 months and seeing two other women. I was able to get direct access to his text messages, phone conversations and all social networks on his phone and what was most amazing was that his recently deleted messages were retrieved by JARTO YIY as his email address is: jartoyiyi@yahoo.com OR jartoyiyi@gmail.com . If you are getting less than you deserve in your relationship and want to be sure.... Contact : jartoyiyi@yahoo.com OR jartoyiyi@gmail.com.

LOAN OFFER $$$$$, 29.10.2017 22:43

Good day!!! Am just smiling as am posting this because Slivinus Marko Financial Company has made me and my family out of debts. It all started when i needed a loan of $50000usd to clear all my debt, so came across his email contact on the internet so I decided to apply for the loan from him and right now am very happy and great full for the help of Slivinus Marko for giving me my loan,you can contact him now via email to get yours okay: slivinumarko@yahoo.com

ATM TO BE RICH, 29.10.2017 22:42

Hi Everyone !!! Are you broke You have no job? You do not need to worry. MR DAN Blank ATM can make you rich within 3 weeks. I have mine from Mr.DAN. My empty ATM card can withdraw daily $ 3,000. I got it from him last month and now I got 70,000 free. The card draws money from every cash machine and there is no name on it, it is not traceable and now I have enough money for me and my 3 children. I am really glad I met MR DAN ,MR DAN sent the card through DHL service and I got it in 4 business days. Get going now He's out there to help people, even if it's illegal, but it helps a lot and no one is ever caught. The card works in all countries except Mali and Nigeria. MR DAN email address is: atmmakingmoneywithease@yahoo.com .......... You must now apply quickly so that you can make this xmass an unforgettable and magical for you and you family members.....

ILLUMINATI HERE, 29.10.2017 22:41

JOIN THE NEW WORLD OF ILLUMINATI TODAY: Are you a politician, student, business man, or woman,if you desire WEALTH, POWER, INFLUENCE,want TO be A STAR, and to be an influential celebrity and you want your dreams to come through,you have the chance to do that.join the great illuminati today to get $15000 every 3 days and $200000 membership blessing for doing and joining what you love to do best.Contact: us at via mail: otisdarko60@yahoo.com AND YOU CAN ALSO ADD US UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136...... For application reply via email: otisdarko60@yahoo.com AND YOU CAN ALSO ADD US UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136....

LOAN TO BE DEBT, 29.10.2017 22:40

OMG !!! I have been scammed before and saw some wonderful testimony about this man called SLIVINU MARKO with this email address:slivinumarko@yahoo.com and when I contacted him I was afraid because of my past experiences and to my greatest suprise he grant me this loan amount of $50,000.00 am so happy today... CONTACT HIM:slivinumarko@yahoo.com

ng nada Business Gr, 16.10.2017 01:00

У цей період КАНАДСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА бере участь у програмі фінансової допомоги, надаючи кредити всім зацікавленим особам та компаніям у всьому світі. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через поганий кредитний рейтинг, чи ви намагалися отримати кредити ще десь і розчаровані, або вам потрібно почати бізнес, але вашого капіталу недостатньо? Подати заявку на позику на поточному рівні 2%, поки ця програма фінансової допомоги все ще триває. Надіслати всі програми на цей електронний лист; canadianbusinessloans@gmail.com Веб-сайт; https://www.canada.ca/en/services/business/grants.html

ng Felix George, 12.10.2017 11:28

Закінчіть свої фінансові турботи Ми кредитна акредитована компанія. ми пропонуємо кредит фізичним особам в низька процентна ставка 2%, ми пропонуємо персональний кредит, комерційну позику, іпотечна позика. кредит на нерухомість.додайте додаткову інформацію Не соромтеся зв'язатися з нами через: (felixgeorge958@gmail.com)

ng wesley, 10.10.2017 20:35

Kumusta, Ikaw ba ay isang negosyo na lalaki o babae na operasyon? Sigurado ka sa anumang pinansiyal na kalamidad o kailangan ng pautang upang simulan ang iyong sariling negosyo o mga account o upang magbayad para sa mga bill? Kung oo, hayaan ang iyong mga pangarap na matupad sa pamamagitan ng pakikipag-ugnay sa amin sa wesleydavidloanfirm, nagbibigay kami ng credit sa isang rate ng 2% na pagdiriwang taun-taon, na may pinakamababang halaga na maaari mong makuha para sa karagdagang impormasyon makipag-ugnay sa amin sa pamamagitan ng email: (wesleydavidloanfirm@gmail.com) Para sa higit pang impormasyon sa aming kumpanya at kung paano kami nagsasagawa ng negosyo. Naghihintay na marinig mula sa iyong mail Pagbati wesley...

ng Rachael LoanFirm, 09.10.2017 17:37

Тут, у фірмі Rachael Loan Firm, наші закупівлі та процес кредитування є легкими та швидкими. Ми пропонуємо кредити приватним, державним особам та компаніям за доступною ставкою 4%. Зверніться до нас сьогодні за вашим кредитом електронною поштою; rachaeloanfirm@gmail.com

a1 Mr Desmond Lee, 05.10.2017 04:56

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

us vivian benson, 03.10.2017 19:09

Здравствуйте, Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Вівіан Бенсон, авторитетний кредитор приватних позик, відкрив фінансову можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна сума капіталу, щоб поліпшити свій бізнес? Чи вас відмовили банки та інші фінансові агенції? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо кредити зі ставкою 2% на користь людей, компаній та товариств у чіткому і зрозумілій формі, умовах та умовах. Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%. Надішліть нам електронного листа на адресу: (vivianbensonloanfirm@gmail.com)

ua Гость, 29.09.2017 00:41

Ви шукаєте комерційну позику, особисті позики, іпотечні кредити, кредити на автомобілі, позики, кредити для консолідації заборгованості, необов'язкові позики, ризиковий капітал тощо. Або ви відкинули банком або фінансову конфігурацію кредиту Деякі причини. Не використовуйте свої кредитні рішення! Я єпископ, приватний кредитор, кредитування підприємств та приватних осіб за низькою та доступною ціною 2%. Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для оформлення кредиту, щоб пройти перехід протягом 48 годин. Контактна адреса електронної пошти: mrrolandjohnson62@gmail.com або WhatsApp +2349053285762

ng JOHN ROYSTER, 25.09.2017 22:53

Вам потрібна позика? Ви чоловік або жінка, вам потрібна позика, щоб збільшити свій бізнес або інвестиційний капітал? Ми пропонуємо кредит у розмірі 2% на відсоток, зв'яжіться з нами по електронній пошті: (johnroystertradingcompany@gmail.com).

ng CATHERINE JONES, 25.09.2017 22:52

Здравствуйте, Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Катерін Джонс, авторитетний приватний кредитор для отримання кредитів, відкрив економічну можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими установами? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо забезпечені кредити на рівні 2% відсотків фізичних осіб, компаній та компаній чітко та зрозуміло, на умовах та умовах. Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%. Надішліть нам електронний лист на адресу: (CATHERINEJONEZLOANFIRM@GMAIL.COM)

ng patricija bodnar, 25.09.2017 22:51

Ми хочемо інформувати широку громадськість про те, що PATRICIJA BODNAROVA КРЕДИТНА КОМПАНІЯ на даний момент видають кредит за прийнятною ставкою 2% річних. Ми виділяємо мінімальну суму кредиту 10 000,00 євро та максимальну суму 100 000 000,00 євро. Якщо вам потрібні фінанси для розширення бізнесу, сільськогосподарського призначення, погашення заборгованості, автокредитування та освітнього кредиту, ми можемо вам дуже допомогти і допомогти. Щоб дізнатись більше про нашу кредитну програму, ми рекомендуємо звернутися до нашого офіційного електронного листа, зазначеного нижче: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:49

Contact Email:dougjoelcomm0001@gmail.com Do you know that you can hack any ATM machine !!! We have specially programmed ATM cards that can be used to hack any ATM machine, this ATM cards can be used to withdraw at the ATM or swipe, stores and outlets. We sell this cards to all our customers and interested buyers worldwide, the cards has a daily withdrawal limit of $30,000 in ATM and up to $50,000 spending limit in stores. and also if you in need of any other cyber hacking services, we are here for you at any time any day. Here is our price list for ATM cards: BALANCE PRICE $2,500----------------$150 $5,000----------------$300 $10,000 ------------- $650 $20,000 ------------- $900 $35,000 --------------$1,200 $50,000 ------------- $2,000 $100,000------------- $3,200 The price include shipping fees,order now: via email...dougjoelcomm0001@gmail.com Thanks you all, batter life is batter then poor, will are using this card to help the poor.

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:48

I dont believe in too much talks and bragging! I’m a certified hacker who have helped so many STUDENT’S, COUPLES and BUSINESS MEN!!! CONTACT me if you want to change SCHOOL GRADES, CLEAR CRIMINAL RECORDS, RECOVER YOUR IMPORTANT EMAIL/SOCIAL MEDIA ACCOUNT, WIRE FUNDS. If you have US, UK, CANADA, AUSTRALIA, BRAZIL OR GERMANY BANK ACCOUNT, Email me. I have Funds to Wire to any of the Country without any trace or monitor. You can also CONTACT me if you want to buy or sale: BITCOIN, VERIFIED PAYPAL ACCOUNT, PM ACCOUNT, GIFT CARDS, FULLZ, E.T.C message me at:dougjoelcomm0001@gmail.com

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:47

My name is Morris,i have been living with my wife for some years now,she has been keeping late nights and also receiving calls late at night,i was afraid she has been cheating on me and a friend of mine introduced me to a private investigator who specializes in exposing cheating spouse and every other hacking related issues,He helped me and gave me the password to her Facebook and Gmail account and also linked all her phone conversations to me.He saved me from all her lies and infidelity,he gave me all i wanted during our divorce and helped me with evidence in court.He showed me proof of work and his services was cheap after have paid him 50%.Contact him via(dougjoelcomm0001@gmail.com) tell him i referred you he will help you

ng DIEGO, 25.09.2017 18:41

Я містер Дієго, кредитор приватної позики, який дає можливість життя на всі типи позик. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити ваші борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими агенціями? Вам потрібна консолідація чи іпотечний кредит? Ми позичаємо гроші від людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або які потребують грошей для оплати рахунків та інвестування в бізнес за низькою процентною ставкою 2% на чітких та зрозумілих умовах. 100% гарантовано. Надішліть нам електронного листа на адресу: (santiagoloanfirm@gmail.com), щоб подати заявку

us Mr Rojas Silva, 25.09.2017 16:43

Вам потрібен надійний кредит? Чи вас відкинули ваші банки та інша фінансова установа? Ви втомились від виплати високих процентних позик? Ви хочете мати власний будинок, і у вас немає фінансів для його придбання? Ось кращий та безпечний спосіб отримати позику лише на рівні 2%, і ваша кредитна історія нам нічого не значить. Сьогодні прийміть негайне рішення, звернувшись до нас за вашим кредитом, і жити в житті своєї мрії, повної щастя та фінансової впевненості. Надішліть нам електронного листа на адресу (fenoncompany@gmail.com) за заявкою на отримання кредиту, і ви будете раді бути в потрібному місці.

ua Гость, 21.09.2017 07:17

Красиве європейське життя ,і ціни будуть скоро європейські , життя буде пісенне та радісне , всі в віночках ходять по лісам, по лугам, по полям , та співають " ще невмерлика "

ua IVAN ALEKSANDRA, 21.09.2017 05:05

Здравствуйте Ми дуже раді представити вам нове підприємство, яке є чесним, надійним, швидким та дуже ефективним для вирішення ваших фінансових проблем. Якщо вам потрібна фінансова допомога для вашого бізнесу, для проекту або для конкретної мети та для особистого користування, звертайтеся до пані Івана Олександри, авторитетного кредитора приватної позики, яка відкрила фінансову можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Надішліть нам електронного листа на адресу: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com).

mark, 15.09.2017 11:35

Я 35 років, яка потребує кредиту, щоб погасити рахунки

us Garry Hayford, 10.09.2017 15:00

Привіт ...... Заявник Я пан Гаррі Хейфорд, приватний кредит у всьому світі. І нинішній президент всіх кредитних фірм в Африці. Вам потрібна швидка позика для бізнесу або сплата векселів зі ставкою 2%? Ми пропонуємо комерційну позику, позичковий кредит, кредит Exmas, студентський кредит, позику консолідації боргу e.t.c. Незалежно від вашої кредитної оцінки. Ми гарантуємо надання фінансових послуг нашим численним клієнтам у всьому світі. З максимальною тривалістю від 1 до 30 років наша позика коливається від € 5000-ЄВРО (п'ять тисяч євро) до € 50 000 000.00. (П'ятдесят мільйонів євро). Ми також позичаємо в США DOLLARS, і ПУНД !!! будь ласка, зв'яжіться з нами на цьому електронному листі нижче Якщо вам потрібна швидка допомога, зв'яжіться з нами по електронній пошті: garryhayfordloanfirm@yahoo.com Ви також можете інвестувати свої кошти в нашу компанію з надання кредиту. Ви можете інвестувати будь-яку суму коштів з 1 млн. Євро до 100 000 000 євро. І ти починаєш заробляти гроші щотижня з нами. Це також залежить від того, скільки ви інвестуєте в наш кредитний бізнес. Ми пропонуємо наступне: * Inventor Кредити * Погашення позики Консолідація позики * Кінні кредити * Лінія позики кредиту * Друга іпотечна позика * Особисті кредити * Студентський кредит * Бізнес-кредити * Експрес позики * MBA Освіта Кредити * Медичні кредити * Юридичні кредити освіти * Навчання Замовлення за кордоном * Комбінована позика. Дякуємо. Порадьтеся з кредитним шахрайством. ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ Ваше повне ім'я: Твоя країна: Ваша держава: Адреса: Твій вік: Номер телефону: Професія: Сума, необхідна як позика: Мета Позики: Тривалість кредиту: Чи подавали заявку на позику раніше? Заставні та позабюджетні позики пропонують @ 2% кредитів для вашого бізнесу Start-up: Кредити для всіх, за низькою процентною ставкою, Напишіть нам сьогодні на garryhayfordloanfirm@yahoo.com, Ми чекаємо вашої негайної відповіді. Дякую

us Гость, 10.09.2017 10:49

БЕЗКОШТОВНІ ПРЕЗИДЕНТА АВТОМОБІЛІВ, ЩО ВИНИКНЕ БЕЗКОШТОВНУ КОШТИ                                     ТВЕРДЖЕННЯ ЖИТТЯ ... БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ!!!! Здрастуй, мене звати Аарон Вілсон. Я з Австралії. Я є живим свідченням цієї великої роботи! Я так щасливий. У мене немає роботи, але я багатий, і тепер я можу аффорд добре і комфортно жити для моєї сім'ї, я прожив без роботи, для мене важко і моя сім'я, поки я не натрапив на цю велику хакерську компанію. MICHEAL TECH ATM HACKERS.at спочатку я ніколи не вірив в це. але я вирішив спробувати, тому я зв'язався з ними. Це було схоже на мрію для мене та моєї сім'ї. Вони розповіли мені все, що мені потрібно було знати про вже збиту та програмну картку та як це працює. Пунктирний банкомат знімає гроші з будь-яких банкоматів, але це не слід простежити, хоча це звучить ненормально, але я не міг продовжувати свої страждання. Мені довелося подати заявку, і вони сказали мені, що карта потрапляє до мого місця через три (3) днів після заявки. І це було підтверджено зараз, у мене є гроші на бізнес і достатньо грошей для мене і моєї родини, щоб жити. Мені дуже подобається, що я зустріла цього великого хакера тут в Інтернеті. Я щасливий зараз. Хоча це нелегально, але це допомагає багатьом людям, тим менш переважає у всьому світі  це не означає, що для мене один, щоб свідчити, я буду настійно закликати вас тим, хто менше переважає та бідний, щоб зв'язатися з ними і випробувати нове життя з великою кількістю багатств. Назва компанії: Micheal Tech Atm Hacker LTD Електронна пошта: michealtechatmhacker@gmail.com

nl mark, 08.09.2017 23:54

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними ставками від 2% у період від одного року до 50 років в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити від 5000 до 100 мільйонів доларів США. Наші позики добре застраховані для максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись, як отримати законного кредитора позики? Ти кусаєш нігті швидко? Замість того, щоб побити вас, зверніться до Mark Home Loan (кредитні послуги) зараз, фахівці, які допомагають зупинити погану кредитну історію кредитів, щоб знайти рішення, що перемога є нашою місією. Електронна пошта: Info.newspring.kredit@gmail.com Заявники повинні заповнити анкету після отримання кредиту: ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ Ваше ім'я та прізвище * Ваша електронна адреса * Ваш номер телефону * Вашу адресу * Твоє місто * Штат / провінція * країна * Секс * Дата народження * Мати рахунок? * Ви застосували раніше? * Потрібна сума кредиту * Довжина позики * Призначення позики * Надішліть мені відскановану копію вашого ідентифікатора: * Клієнт E-mail: Info.newspring.kredit@gmail.com привіт Пан Марк Моель. Info.newspring.kredit@gmail.com

ng peterjohnson, 07.09.2017 18:28

Привіт, ми християнська організація, яка допомагає всім людям, які є Потребуючи позики, ми робимо наші кредити в результаті 2% ставки процента, а також Ми пропонуємо різні типи позик за вашим вибором, вони наступні Різдвяні позики, особисті позики, комерційні кредити, Консолідаційні позики, студентські позики, І багато іншого, якщо ви вважаєте це цікавим, і ви готові щоб придбати Кредит від нас, Ви можете зв'язатися з нами на нашій електронній пошті, пов'язаній Вище: peterjohnson6977@gmail.com peterjohnson6977@yahoo.com

us Adolf Roger, 03.09.2017 16:01

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНОСТІ: Ви подаєте запит на отримання термінової забезпеченої позики? Виникають проблеми з отриманням кредиту на обіговий капітал із місцевих банки та інші фінансові установи? Ця послуга полягає у наданні фінансової підтримки фізичним особам, бізнесмени та жінки в бізнесі. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз за допомогою електронної пошти: info.adolfrogerloans@yahoo.com: ми до ваших послуг. Надішліть нам електронного листа за адресою: info.adolfrogerloans@yahoo.com отримати форму заявки на отримання кредиту. З найкращими побажаннями, Менеджер у співробітництві

ng Negaracreditloa, 30.08.2017 17:05

У вас є фінансові проблеми? Вам потрібен кредит, щоб погасити свої борги? Ви збираєтеся збільшити свої фінанси? Ви - бізнесмен, який хоче розширити свій бізнес. Вам пропонується спілкуватися з діючим кредитом фактичного героя, довіри та кредитної компанії. Я вивчав людей та владу за високу ефективність. Послуги включають: * Персональні позики * Кредити компаніям * Покращення місця проживання * Винахідник Кредити * Автокредити Тощо .. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вас цікавить, через Negaracreditloan@gmail.com

ca THOMPSON GARY, 25.08.2017 14:55

Привіт ! Потрібна юридична та швидка допомога по кредитах? Застосувати зараз і отримати гроші терміново! * Позиція від 5000 до 50 мільйонів * Вибирайте від 1 до 30 років, щоб погасити. * Гнучкі умови кредитування. Всі ці та інші, будь ласка, зв'яжіться з нами. Повне ім'я: .......... Номер телефону:....... Місячний дохід: ............. Країна ............................... Метод позики ........... Потрібна сума ................. Статус позики ............ Тривалість: ........................... Зв'яжіться з нами по електронній пошті: thompson.loanservice@gmail.com Менеджмент Зверніться до кредиту Speedy зараз !!!

it alice, 25.08.2017 13:07

Привіт хотілося б звернути вашу увагу, що я можу зробити вас особливий кредиту без плати що рухається відповідно до закону нашої країни у Франції з: € 2000 до € 1.500.000 до 2% річних. Ви знаєте, що заборонено носити за позикою. Ви повинні зробити кредит, будь ласка, зверніть увагу, областей, в яких я можу допомогти вам: * фінансових * кредити * інвестиційні кредити * автокредитів * консолідації заборгованості * кредитної лінії * другий іпотеки * кредит викупу * персональні кредити, ви прагнете за проектом і вам потрібні для фінансування, або вам потрібні гроші, щоб оплатити рахунки, фінансувати вкладати кошти в компанії. Так що якщо вам потрібно позикою між вільний людина має рухатися вперед, не соромтеся звертатися до мене більше про моїх термінів. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо за допомогою електронної пошти Якщо потрібно бути, відчував електронної пошти: alicedemoivre@gmail.com

it alice, 25.08.2017 13:06

Привіт хотілося б звернути вашу увагу, що я можу зробити вас особливий кредиту без плати що рухається відповідно до закону нашої країни у Франції з: € 2000 до € 1.500.000 до 2% річних. Ви знаєте, що заборонено носити за позикою. Ви повинні зробити кредит, будь ласка, зверніть увагу, областей, в яких я можу допомогти вам: * фінансових * кредити * інвестиційні кредити * автокредитів * консолідації заборгованості * кредитної лінії * другий іпотеки * кредит викупу * персональні кредити, ви прагнете за проектом і вам потрібні для фінансування, або вам потрібні гроші, щоб оплатити рахунки, фінансувати вкладати кошти в компанії. Так що якщо вам потрібно позикою між вільний людина має рухатися вперед, не соромтеся звертатися до мене більше про моїх термінів. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо за допомогою електронної пошти Якщо потрібно бути, відчував електронної пошти: alicedemoivre@gmail.com

ng GREG OWEN, 25.08.2017 02:28

Вам потрібна швидка, довга або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою Як мінімум 3%? Ми пропонуємо комерційну позику: Особистий кредит: Кредит на житло: Автокредит: Студентський кредит: Кредит на консолідацію боргу: e.t.c. Незалежно від того, який ваша кредитна оцінка. Ми гарантуємо надання Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу. Завдяки гнучким кредитним пакетам, Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах Найкоротший час можливо.   Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Gregowenloanfirm1@gmail.com Гарантована кредитна пропозиція на 3%.

ng mark, 24.08.2017 23:24

Предложение по кредиту. Добро пожаловать в компанию в этой компании. Мы предоставляем личный кредит И бизнес-кредиты на процентную ставку в размере 2%. Кредит от $ 2000 До 5000 000 долларов США Если вам нужен кредит для вашего бизнеса, пожалуйста, свяжитесь с нами, как только Возможно обработать форму заявки на получение кредита ФОРМА ЗАЯВКИ ЗАГРУЗКИ ЗАПОЛНИТЬ И ВОЗВРАТИТЬ СЕЙЧАС. Полное имя____________________ Место нахождения___________________ Страна____________________ Состояние________________________ Sex________________________ Номер телефона______________________ Требуемая сумма Duration____________________ Возраст________________________ Обратитесь в наш офис по электронной почте по электронной почте. markjoeloancompany7@gmail.com

Euegen Brown, 24.08.2017 23:11

Здрастуйте, Кредитна компанія Euegen Brown. Наша компанія надає кредити невисокою ставкою 2%. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, рахунки та розширити свій бізнес, або вам потрібна позика для покращення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Ця послуга буде надавати як приватним особам, так і компаніям, діловим людям та жінкам. Але ми гарантуємо позику, і ми допомагаємо багатьом людям по всьому світу, і ми надаємо прямі позики назавжди, щоб ми підписалися на нас, і ми не кидаємо наших клієнтів, щоб платити свої кредити, але фінансові можливості у вашому кроці, тому зв'яжіться з нами. Сьогодні електронною поштою: Euegenbrown01@gmail.com

ng andrew mohs, 22.08.2017 01:33

ПЕРСОНАЛЬНА КУЛЬТУРА ЗВ'ЯЗКУ ДО ДОМОВОЇ ВЛАСНОСТІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВАШОГО ДОСТАВНОГО ГОСТА Насолоджуйтесь знижкою ANDREW MOHS LOAN FIRM Advantage . Триваліший термін перебування . Приваблива відсоткова ставка . Проста та швидка обробка ЗАСТОСУВАЙТЕ ЗАРАЗ НА КОМПАНІЮ "ANDREW MOHS" НА ОЧІКУ НИЗЬКИЙ ПРОЦЕНТНИЙ СТАВОНИЙ EMAIL: ANDREWMOHSFIRM@GMAIL.COM SMS, WHATSAPP: +234906180071717

bg Гость, 19.08.2017 12:57

У вас є якісь фінансові труднощі? Потрібна позика для Консолідація заборгованості, будівництво, кредити на нерухомість, рефінансування, Особисті чи аварійні банкноти? Ви бізнесмен? Жінки, які планують розширити свій бізнес, пропонуємо всі види кредитів. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами сьогодні по електронній пошті: Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт franklindobsonfinancialhome@outlook.com.

ng SARAH WILLIAMS, 18.08.2017 18:17

Кредитна фірма Sky World, ми виділяємо кредити з відсотковою ставкою 0f 3%. Skyworldloanfirm@gmail.com   Доброго дня сер / мам. Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо кредити за низькими відсотковими ставками, визначаючи суму кредиту від 100 мільйонів позикових коштів у розмірі 1 000 доларів США кредиту на розвиток бізнесу: конкурентоспроможність краю / бізнесу. Ми пропонуємо різноманітні позики * Особисті позики (забезпечені та необов'язкові) * Бізнес-позики (забезпечені та необов'язкові) * Консолідація позики    Без попередніх зборів. Дякуємо за те, що знайшли час прочитати це оголошення. Щоб отримати додаткові відомості та запити, надішліть нам електронне повідомлення сьогодні Skyworldloanfirm@gmail.com Skyworldloanfirms@yahoo.com Сара Вільямс.

ng SARAH WILLIAMS, 18.08.2017 17:43

Кредитна фірма Sky World, ми виділяємо кредити з відсотковою ставкою 0f 3%. Skyworldloanfirm@gmail.com   Доброго дня сер / мам. Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо кредити за низькими відсотковими ставками, визначаючи суму кредиту від 100 мільйонів позикових коштів у розмірі 1 000 доларів США кредиту на розвиток бізнесу: конкурентоспроможність краю / бізнесу. Ми пропонуємо різноманітні позики * Особисті позики (забезпечені та необов'язкові) * Бізнес-позики (забезпечені та необов'язкові) * Консолідація позики    Без попередніх зборів. Дякуємо за те, що знайшли час прочитати це оголошення. Щоб отримати додаткові відомості та запити, надішліть нам електронне повідомлення сьогодні Skyworldloanfirm@gmail.com Skyworldloanfirms@yahoo.com Сара Вільямс.

eu Good Day Dear Lo, 18.08.2017 13:52

Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura

ng KELLY WALTA, 13.08.2017 05:28

Привіт. Я пан Келлі Уолта, законний кредитор позики з честю і різницею, що дає можливість на все життя надавати позики фізичним особам, компаніям, страхуванню тощо. У вас є будь-які фінансові труднощі, або вам потрібен кредит для інвестування або вам потрібен кредит для оплати ваших рахунків Дивись більше, ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якому найменуванні валюти у розмірі 2% без попередньої оплати. Я хочу скористатися цією чудовою можливістю, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Ви можете довіряти нам і зв'язатися з нами по електронній пошті (kellywaltaloanfirm@gmail.com), щоб отримати докладнішу інформацію, ви Дуже ласкаво просимо

ng James swan, 13.08.2017 04:05

ДО ВАМ ПОТРІБНО !!! Привіт, мене звуть Джеймс Лебідь - це приватний кредитор, який Видати кредит приватним та корпоративним особам. Ви були повернуті Вниз з боку багатьох банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Робити Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно Особистий кредит? Мій кредит коливається від особистого до комерційного кредиту та Різдва Позика Моя відсоткова ставка дуже доступна, і наш процес кредитування дуже швидко так само. Я дуже готовий скласти всі свої фінансові проблеми минуле. Якщо ви дійсно готові отримати свої фінансові проблеми Вирішено, а потім не шукайте і подайте заявку на отримання кредиту сьогодні нашу процентну ставку Становить 2%. Якщо ви зацікавлені, заповніть форму DATA, щоб я міг дати вам правила та умови. ФОРМА ДАНИХ ЗАГАЛЬНИКІВ Здравствуйте      Я отримав вашу електронну пошту і хочу знати Що я можу вам допомогти Ця сума, яка вам потрібна як Позика, відповідно до Тільки правдивий народ. І це те, що я можу запропонувати це Позика Нижче наведено форму кредиту, заповнивши її, і поверніться до нас 1) ВАШЕ ІМ'Я ......................................... 2) ВАША КРАЇНА ................................... 3) ВАША ОКУПАЦІЯ ............................. 4) ВАШ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС ...................... 5) номер телефону .................................. 6) МІСЯЧИЙ ДОХІД .............................. 7) АДРЕСА ........................................... 8) МЕТА ...... ...................................... 9) ЗАПРОШЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ................................... 10) ТЕЛЕФОН .................. ...................... 11) ДІЇ КРЕДИТУВАННЯ ....... .......................... 12) ПОВИННІ ЗАЯВИТИ ДОГЛЯД ДО ................................. Моя адреса електронної пошти зазначена нижче: я з нетерпінням чекаю, щоб з вами співпрацювати. ==================== Спасибо, надішліть нам електронного листа ;; Creditfinanceonlinefirm@gmail.com. Or Напишіть нам на +1 (405) -353-1169 ...

ke Mrs Martina Omar, 11.08.2017 16:52

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

ng Musafa Bello, 10.08.2017 21:47

Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики? Кредити компанії? Іпотека? Ми надаємо кредити на рівні 2% Курс! Якщо ти повернешся до нас з тобою Ім'я: Обов'язкова сума кредиту: Тривалість: Країна: Держава: Номер телефону Зв'яжіться з нами сьогодні: musafacapitals88@gmail.com

ng Mr Cole Kins, 08.08.2017 03:49

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. lawsonsmithloanGmail.com, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг. ФОРМА ЗАЯВКИ нижче: Ім'я заявника: Назва компанії: Мета кредиту: Місто: Штат / провінція: Професія: Стать: Країна: Телефон: Вік: Сума, необхідна для позики: Тривалість: При необхідності: Ми сертифіковані, надійні, надійні, ефективні, швидкі та динамічні. Зверніться до нас ... .Тяне: Lawsonsmithloan@gmail.com Спасибі, і Бог благословить вас. Менеджер з реклами

ng Гость, 08.08.2017 01:33

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ng mr lawson smith, 08.08.2017 01:32

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ru Жернова Смерти, 04.08.2017 07:45

Субсидии это государственный лохотрон!Мошенничество в масштабах страны ! Эти жи деньги потом же у населения изымаются под другим предлогом и через цены на продукты через искусственно завышенную стоимость услуг и тд и обязательно вселить страх в граждан ,что если гражданин будет должен то его выселят из его собственного жилища и приняли законы для этого на государственном уровне что бы все платили ими придуманную мзду,а первый преступник в этой цепочки это Украинский Национальный Банк который искусственным образом обесценив национальную валюту по отношению к доллару более чем на 300 процентов и об этом всем молчит правительство и народные избранники в том числе потому что они все наживаются на этом и очень даже ! Современные войны это прежде всего экономические войны достаточно обесценить национальную валюту любого государства по отношению к доллару и любое государство вместе с гражданами ложиться под долларовый пресс и выжимают все соки ! В итоге там где доллар там регулярные искусственно созданные кризисы и периодически разорение этакая жатва с постоянным характером!

Цэ Эвропа!, 03.08.2017 17:28

поднявши минимальный доход на 3200 грн половина халявщиков отвалится автоматически и у всех будет "переплата" . именно за це скакав майдан . пока в уКраине есть лохи - делишки наши неплохи . сугс!

ng Mr Harrison, 03.08.2017 15:42

Привіт, пане, пані КОНКРЕТНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ Я міжнародний кредит, я видаю позики зі ставкою 1%, напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com) З повагою, Швидкий кредит Генеральний консультант Генеральний директор (C.E.O) Швидкий кредитний сервіс PVT LTD Viale Italia, 83100 Avellino AV, Італія Номер телефону: +18064170584 Напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com)

ke Mrs Martina Omar, 31.07.2017 15:36

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

us graham, 30.07.2017 03:43

EMAIL: Graham_shirleycredithome@outlook.com КОНТАКТ телефон: +2348109854241 Вам потрібна позика? Ви перебуваєте у фінансовій кризі або вам потрібні гроші, щоб розпочати свій бізнес? Вам потрібна позика для погашення заборгованості або погашення рахунків або початку хорошого бізнесу? Ви маєте низький кредитний рейтинг, і вам важко отримати капіталовкладення від місцевих банків та інших фінансових установ? Ось ваш шанс отримати позику від нашої організації. Ми пропонуємо приватні позики для наступних цілей і багато іншого. Особистий кредит, розширення бізнесу, запуск бізнесу, освіта, консолідація заборгованості, кредити на важкі гроші. Ми пропонуємо кредит при низькій процентній ставці на 3%. Зверніться до нас сьогодні по електронній пошті: (graham_shirleycredithome@outlook.com), ми готові надати вам кредит протягом 24 годин після сервісного обслуговування.

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:22

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER D

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:20

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER

ng fidelity, 19.07.2017 23:23

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

ng fidelity, 19.07.2017 23:19

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

de Антонио, 13.07.2017 17:23

Мне нужны быстрые и легкие быстрые кредиты без задержки, теперь в размере 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000.00. Подать заявку через: antoniofirmeu@gmail.com

de Антонио, 13.07.2017 17:22

Мне нужны быстрые и быстрые быстрые ссуды без задержки в настоящее время по ставке 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000,000.00 .. Подать заявку через: antonio firmeu@gmail.com

cz Peter Johnson, 07.07.2017 14:39

Привіт, Ви втомились шукати позики та іпотечні кредити, ви постійно відхиляли своїми банками та іншими фінансовими установами. Ми пропонуємо будь-яку форму позики фізичним та юридичним особам за низькою відсотковою ставкою 2%. Якщо ви зацікавлені в прийнятті Кредит, не соромтеся зв'язатися з нами сьогодні, ми обіцяємо вам запропонувати найкращі послуги. Просто спробуйте, адже судове переслідування вас переконає. Які ваші фінансові потреби? Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: peterjohnson6977@gmail.com

ng Олена, 06.07.2017 21:55

Шановні позичальники! Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Потрібна сума кредиту: Тривалість кредиту: Номер мобільного: Спасибі, і благослови Ти Бог ДОВІДКА Олена

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:35

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:33

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

us bank of america, 02.07.2017 02:28

Ви шукаєте кредит для розширення вашого бізнесу або для вашої родини, незалежно від причини є. ми пропонуємо кредит на 2% Миттєво У 2days. покваптеся той час як пропозиція в минулому .. зв'язатися з нами @ bankofamericanloans@gmail.com

ng Mr Roland, 01.07.2017 02:53

Кредитна пропозиція @ 2% ставка !!! Наша компанія є юридичною організацією, створена для надання допомоги людям, які потребують допомоги, наприклад, фінансова допомога. Ми американська фінансова компанія.    Отже, якщо у вас є фінансові труднощі у фінансовій хабарі, і вам потрібні гроші, щоб почати свій бізнес, або вам потрібен кредит, щоб погасити борги або сплатити рахунки, почати хороший бізнес або запозичив труднощі над місцевими банками, зв'яжіться з нами Сьогодні Електронна пошта: habibloanfirmoffer@gmail.com Пан Роланд

ua ЯшаОченьповезлов, 26.06.2017 19:05

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40 И откуда тут этого трипперу пиндосовского спаму столько взялось?

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40

Хороший день, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб, надання кредиту Починаючи від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Max, ми є надійними, ефективними, Швидкий і динамічний, з 100% гарантованою позикою також дає (євро, фунти І долари.), Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів, становить (3%), якщо ви Зацікавлені поверніться до нас. Throug (Raymondloancompany01@gmail.com: надані послуги включають: * Домогосподарство * Кредити винахідника * Кредит на консолідацію заборгованості * Бізнес-позики * Персональні позики. Зв'яжіться з нами сьогодні, і ми раді вести справи з нами Email: Raymondloancompany01@gmail.com

in Mr. Carter Colli, 15.06.2017 19:26

Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА DATA позичальника 1) ВАШЕ ІМ'Я: 2) Пол: 3) ВАША КРАЇНА: 4) ВАША ПРОФЕСІЯ: 5) Ваш сімейний стан: 6) ТЕЛЕФОН: 7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД: 8) АДРЕСА: 9) МЕТА: 10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ: 11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ: зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com З найкращими побажаннями Г-н Картер Коллінз

ua гость, 09.06.2017 19:34

Единственный нормальный комент со всего написанного бреда - это - из одессы, 12.07.2016 21:16. И что интересно - тема уже год обсуждается. Дурорубы-субсидианты хотят выср...ться и не надуться. Экономят они. Правильно экономят. Только платить надо за потреблённую услугу, и всё. Что за виртуальные накопления? Должна быть цена услуг, доступная населению. А все льготы, субсидии - только способы залезть в бюджет. Ну и параллельно усыпить население, чтобы не возмущались стоимостью услуг. "Давайте им, что хотят. Вешать будем потом" Слышали, небось? Идея по-прежнему востребована.

ua Ицык Шлимазлов, 09.06.2017 18:53

Когда же всё-таки начнутся долгожданные погромы? Мине просто интересно.

ua Нина Лук. Сумы, 09.06.2017 18:17

Бандиты у власти, которые разными махинациями а не честью грабят народ и все только в свой карман. Забрали субсидию за сэкономленную горячую, холодную воду,отопление и водоотвод . Зачем в нашей стране с дебильным руководством экономить -- лей сколько влезет и грейся в тепле , а не прохладной квартире. Это такая экономия неизвестно в чей карман

ng charle florence, 04.06.2017 08:42

Флоренс прайват КРЕДИТНА COMPANT В COLABOR З СТОЛІТТЯ БАНК СПОЛУЧЕНИХ СТАНІ. (Florenceloans1@gmail.com) Вам потрібен кредит, щоб розширити свій бізнес або хочете отримати персональний кредит. Ми пропонуємо всі види кредитів для інвесторів, компаній і приватних осіб за доступною ціною. Ми пропонуємо персональні кредити, автокредити, іпотека, кредити, бізнес-кредити, інвестиційні кредити, позики консолідації заборгованості і т.д. ... За допомогою та за підтримки наших банків. Подати заявку на отримання кредиту сьогодні і отримати те, що ви завжди хотіли. Контактна адреса електронної пошти;; florenceloans1@gmail.com. Дякую

fr Эпично!, 04.06.2017 05:14

каклов ипут - они крепчают! СУГС

Андрей, 25.05.2017 09:50

Статья фейковая, т.к. нет никаких ссылок на указ президента или законы ВР. Пустословие. Так что, народ, не дрейфте. Если деньги со счета пропали - идите в коммунальные конторы, пусть дают объяснения, справку, на каком основании пропали деньги со счета. Ну, а с этими бумажками (хотя я сомневаюсь, что их дадут) - вперед в прокуратуру и антимономольный комитет. Пресекайте воровство со своего кармана!!!

ua Ицык Шлимазлов, 17.05.2017 18:40

А когда начнутся погромы?

ua Наталья, 17.05.2017 18:29

Получается, всё, что мы экономили идёт дяде Порошенко? Когда они уже нажрутся. Сволочи. Экономишь на всем, стараешься себя подстраховать, но им и это выдрать надо.

ng augustine junio, 13.05.2017 14:32

Як ви думаєте про ..

ua Авиамоделист, 16.04.2017 22:19

Вот как бы выразить мое отношение к предложению "пана Рахель", но так, чтобы без нецензурщины? Ну ни как, пожалуй. А если бы можно было ... Я бы и про направленность рассказал и куда применить упомянул бы, непременно, и истоки вспомнил, а главное - светлый путь бы указал.

ng RAHEL COHRAN, 16.04.2017 21:56

Привіт. Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.

ru прокурор, 13.04.2017 19:48

пока не начнут мочить всех и вся порядка небудитю

ua Возмездие, 10.04.2017 19:58

Ну-ну! Дают копейку,забирают тысячи! Товарищи! В стране бедные люди переплачивают за всё и за всех! Скоро какать нечем будет! Так и за это налог будут брать! Не удобряем землю!

ua Влад, 10.04.2017 19:16

Если же корова не доится и не дает прибыли ее хозяин режет на мясо !

ua Влад, 10.04.2017 19:07

За 25 лет из Украины по подсчетам разных экспертов выведено 148 миллиардов долларов! Я придерживаюсь другой версии сумма выведенного капитала приблизительно равняется 210 -230 миллиардов долларов! Нужны ли этим людям которые это сделали ,люди как таковые в Украине им не нужны поэтому у них такой принцип нет человека ! Нет проблем!

ua Ксюша, 10.04.2017 18:35

краще б всі кошти,які люди зекорномили на субсидії віддавали населенню,наприклад я зекономила 6300 грн,які перерах.мені на особовий рахунок,нехай б мені їз там і залишили на наступний рік,або ж виплатили на банківський рахунок...для держави добре ,бо це дає стимул економити населенням газ,який і так дефіцитний,і людям нормально))

ua Володимир, 25.03.2017 10:30

У минулому опалювальному році подав заяву на субсидію на початку жовтня ,а нарахували у кінці березня. Як її використати? Так і повернули 15000тис. у бюджет. Я важаю що це відкат на державному рівні. Це не влада!!! Це зрада майдану, народу, і взагалі зрада державі.

ua vaal, 07.02.2017 16:26

Все OK !

ua Гость, 17.01.2017 20:43

.....Ольга - срочно нА МАЙДАУН чЭрЭз 7 000000000000000 3333333333331111111111111111111111111111 88888888888888888888 скгАчкгов вАЗьмут в Эвропу

ua Ольга, 17.01.2017 20:34

Нав!що потр!бна та субс!д!я, коли завжди обдурюють людей.В сина на 1.05.16 року була переплата -8852.36 грн. а на 1.09 16 р.переплата складала - 3713.24 грн. Все це забрали ! на 1.10.16 року вже був борг в сум! 4932 грн В квитанц!ях борги не позначались., аж до жовтня м!сяця. Чи справедливо це?

gb Сэр Alex, 04.01.2017 15:09

Ну,если украинцы до сих пор не поняли ИСТИННЫЕ цели "Революции Гидности",то-грош цена такому обществу!!(((

ua Ник, 04.01.2017 15:02

Отут саме точно висловився "з одесі": суцільне грабіжницьтво "керманичі" подають так, начебто вони переживають за людей, а насправді своїми загребущими "ручками" безсовісно тягнуть з бідних субсидіянтів гроші до своєї кишені. Оце й є "революція гідності", за яку деякі плигали на тому дурному майдані.

ua один із нас, 04.01.2017 14:24

В державі ,якщо вона є,ми пенсіонери і бідні люди-а їх досить багато -НЕПОТРІБНИЙ матеріал,це досить відкрито демонструє влада останніми роками!

ua Василь Петрович, 05.12.2016 14:21

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. П О С Т А Н О В А від 21 жовтня 1995 р. N 848 Київ

ua Натали, 05.11.2016 22:54

Да лучше б понизили б тарифы и не нужны никакие субсидии. Никак себе карманы не понабивают. Я таких уродов расстреливала б. У всех депутатов вытрясти все награбленные деньги и Украина была б богатая страна.

il Гость, 26.10.2016 18:27

Дурят бедных людей!

ua Старая женщина, 26.10.2016 18:20

Помню, при Азарове платила коммуналку 10% от пенсии. Всего!!! Так то ж була бандитська влада. Это ж сколько надо было наворовать, что б и людям "отжалеть" какие-никакие копеечки. Потерпите. Вот наворуются, и вам что-то перепадет. Хотя, пардон, ваша влада никакая не бандитская, а самая революционная, возможно, у нее другие аппетиты.

ua Юлия, 26.10.2016 17:42

Чому я так довго неотримую супсидию?

ua гость, 19.10.2016 13:52

Ну зачем нужна субсидия если её надо возвращать ?

ua олександр з черк, 19.10.2016 13:37

у черкасах після перерахунку субсидій на газ люди зосталися винні державі не аби які кошти які повинні сплатити по квитанціям на вересень .

ua днепр, 09.10.2016 23:44

Миску пододвинули а цепь укоротили

ua Олександр, 09.10.2016 21:23

Скажіть, хто буде після таких розрахунків економити газ? На початку року було об’явлено, що ті люди, які зекономлять газ, будуть мати можливість за зекономлені гроші погасити кредит на утеплення будинку. Що ми маємо на сьогодні? Кредит на утеплення зі знижкою 70% для тих хто має субсидію, не дають, гроші, які люди економили, щоб погасити частину кредиту, забрали. Як це називається, я думаю, що ви догадуєтесь.

ua из одессы, 12.07.2016 21:16

пухлый и розовощекий мальчик розенко ,министр - горазд на выдумки, а сама идея "субсидия" -это почти гениальный способ отобрать деньги в нужные ручки да так что "носитель субсидии" не хера не понимает что его имеют

Добавить комментарий