Володимир-Волинський хочуть перейменувати

14.06.2018 21:24 p-p.com.ua
Питання про перейменування Володимир-Волинського піднімають не вперше.


12-го червня на черговому засіданні молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради розглянули питання, яке неодноразово порушувалось, щодо повернення місту історичної назви Володимир, пише Буг.

Аргументували свій погляд тим, що назву Володимир-Волинський місто отримало у 1795 році під час приєднання до Росії у якості повітового міста новоутвореної Волинської губернії.

"Досить послуговуватися тією назвою, що була покликана стерти історичну пам’ять нашого народу і яку обрали великоімперські царі Російської імперії, найгірші представники якої, сьогодні в чергове хочуть позбавити нас права самостійно вирішувати свої долю", – зазначили на засіданні ради.

Як відомо, назва Володимир існувала майже 9 століть від початку заснування міста. Представники молодіжної ради вважають, що напередодні величного ювілею – 1030 річниці літописної згадки про заснування древнього Володимира, йому необхідно повернуту історичну назву, що була отримана волею хрестителя України-Русі – Святого Володимира Великого.

Молодіжна рада звернулася до міського голови Петра Саганюка та виконавчого комітету міськради з клопотанням про створення робочої групи з питань підготовки та проведення заходів, спрямованих на повернення місту історичної назви Володимир, до складу якої включити представників молодіжної та громадської ради, представників інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, духовенства, інтелігенції тощо.Голова ради з питань молодіжної політики Максим Климюк розповів, що мер підтримав відповідні клопотання та звернення і дав вказівку разом з виконавчим комітетом готувати склад робочої групи по даному питанню.

Протягом двох місяців панують провести широке громадське обговорення питання перейменування міста.

Комментарии

us кацапи хоХочуть, 15.06.2018 18:55

Володимир-Волинський хочуть перейменувати в Володимир-Путинський, або в Путен-Волинський ,...або в Володимир-Володимирович , тощо... п.с. жители Украинского города Путивль хотят отказаться от имени Пу, и переименовать в Хутивль

ru Гость, 15.06.2018 16:52

Хоспадя, вот нет у людей проблем, переименовывать все подряд - единственная забота.

ua Спец, 15.06.2018 16:01

В Петро-Сагавнюковськ!!!! Ото мер зрадіє

ua Гость, 15.06.2018 07:46

пусть каждому "переименователю" природа переименует ВСЕ соединительные клетки его тела в злокачественные и пусть живет очень долго....и не размножается более

ua Гость, 14.06.2018 23:51

нет ,только в ,Сыр-Пидзалупський .

Предлагаююю!, 14.06.2018 22:12

В Петро-водкино переименовать!!!

Добавить комментарий