5 кращих продуктів харчування проти похмілля
Здоровьеukrhealth.net7 дней назад

5 кращих продуктів харчування проти похмілля

У багатьох з нас є власні методи боротьби з похміллям, і до них майже ніколи не відносяться продукти харчування. В такому стані їсти взагалі не хочеться, і абсолютно марно, оскільки деякі види їжі можуть реально допомогти.

Лосось. Низький рівень вітамінів B6 і B2 посилює симптоми похмілля. У лососі безліч вітамінів групи B, тому він швидше повертає нас до нормального стану. Включення риби в раціон на наступний день після бурхливої вечірки допоможе підбадьоритися, лосось також зменшує запалення.

Манго та інші фрукти. Що міститься в меді і натуральних фруктах цукор насправді швидше виводить з організму алкоголь. Спробуйте їсти манго, виноград, апельсини груші та банани. Ще одним відмінним варіантом в літньо-осінній період буде кавун, в ньому дуже багато води, він допомагає відновлювати водний баланс.

Банани та інші “м’які” продукти. У бананів, рису, яблучного пюре та інших м’яких по консистенції продуктах є істотний плюс – вони легко засвоюються організмом. Їх рекомендують при розладах шлунка, діареї, нудоті, проблеми з прийомом їжі або навіть недоїданні. У них є вуглеводи, які заспокоюють шлунок, а в бананах також багато калію, який необхідний організму, який позбувся електролітів через надмірне споживання алкоголю.

Імбир. Цей продукт зменшує симптоми нудоти, тому його теж можна включити в раціон людини, яка страждає від алкогольного отруєння. Спробуйте сушений імбир, імбирний чай або смузі з додаванням імбиру.

Спортивні напої. У наш рейтинг продуктів потрапила один різновид напоїв. Алкоголь є сечогінним засобом, що провокує зневоднення. При похміллі необхідно заповнити рівень електролітів, а найбільше їх у спортивних напоях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
укрАина никогда не будет богатой и счастливой. Это квазигосударственное образование создавалось как русофобская площадка на границе с Россией. Хохол должен быть бедным и винить в своих бедах клятых москалей. Это единственная задача укрАины. Если хохлопотамы вдруг станут богатыми и счастливыми (что в принципе без России невозможно), то пропадет и сам смысл существования этой недостраны. Америка с нами, и она такого никогда не допустит. Пиндосы меньше всего заинтересованы в этом. Им нужны тупые, нищие, злобные орки, которыми хохлоту в настоящее время и являются.
Елена
Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,я не за войну говорю,а за богатую и счастливую Украину.
Елена
Не в Крыму, тебе туда дорога заказана,а на южном берегу Северного Ледовитого океана ты будешь отдыхать,а медаль тебе дадут,медаль Иуды,ха.ты её давно заслужил.
Игбун Хохлов
Полегчало? Неужели сразу было непонятно, что из себя представляет это жиденок?
Отож
Достаточно Ермаку дать,как той обезьяне,гранату.
Одесст
Родную мать продадут. Как все знакомо.
999
Везет нам с главнокомандующими! Два бухгалтера - ефрейтор Ющенко с министром обороны рядовым Ехануровым. Теперь - допризывник,прятавшийся от повесток из военкомата,Зеленский.