6 ознак, що ви ще можете врятувати ваш шлюб

28.09.2017 17:05 nashamama.com
1. Ви розмовляєте
Відносини, в яких обидва партнери навіть в складні часи розуміють, як потрібно спілкуватися, - ознака того, що все в межах норми. Якщо виходить дотримуватися домовленості, досягнутої на початку відносин, вирішувати виниклі проблеми, значить, союз цілком життєздатний.

2. Ви торкаєтеся один одного
Навіть якщо кількість сексу скоротилася, але партнери тримаються за руки і цілуються, - це хороший знак.

3. Ви знаходите компроміси
Причому неважливо, наскільки серйозне питання: брати іпотеку або на який фільм сходити в кіно. Розбіжності, які не закінчуються масштабними образами і биттям посуду, - відмінний показник того, що все не так критично.

4. У вашого союзу є очевидні плюси
Наприклад, у вас загальний рахунок, на який приходять хороші бонуси. Його роботодавець оплачує тобі медстраховку, а ти змогла влаштувати йому велику знижку на машину. Вам зручно вести господарство, вигідно оплачувати одне житло, а не два ...

5. Ви разом пробуєте нове
Якщо ви завжди знаходите щось цікаве, від хобі до робочих проектів, вам менше сенсу розлучатися. До того ж все це нагадує часи, коли ви тільки почали зустрічатися і відкривати нове один в одному.

6. Ви готові працювати над відносинами
Важливо пам'ятати, що шлюби не бувають ідеальними і багато що залежить від того, чи готові ви обидва серйозно подумати, чи варто залишитися разом. Шанси на розлучення знижуються, якщо партнери, наприклад, вирішать, що обидва можуть бути незадоволені або засмучені стільки, скільки їм потрібно, щоб пережити неприємний момент і повернутися до прощення і відновлення контакту. Обидва повинні хотіти примирення, а й розуміти, що це вимагає часу і великих зусиль.

Комментарии

Добавить комментарий