Експерти назвали оптимальний час роботи

11.09.2017 13:39 znaj.ua
Австралійські вчені провели дослідження щодо кількості робочих годин на тиждень, які не шкодять здоров'ю. Як виявилось, стандартний робочий тиждень є максимально допустимим для людей.

Результати досліджень опублікували на сайті Австралійського національного університету. Вчені рекомендують людям приділяти роботі не більше 39 годин на тиждень, або максимум по 8 годин на день п'ять разів на тиждень.Збільшення трудової норми, на думку австралійців, призводить до погіршення емоційного та фізичного здоров'я. Дослідники зазначили, людина не здатна приділяти достатньо уваги гігієні та харчуванню, якщо працює більше 39 годин на тиждень.

До таких виводів вчені прийшли, проаналізувавши робочий тиждень 8 тисяч австралійців. Дві третини громадян віком від 24 до 65 працюють більше 40 годин на тиждень. Спеціалісти особливо радять скорочувати робочий час жінкам, адже вони мають ще й хатню роботу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", дієтологи порадили приділяти увагу сніданку, адже прийом харчів зранку забезпечує нормальну роботу серця.

Комментарии

ua Анатолий, 02.06.2017 16:17

До этого, не было 8 часов работы, а было меньше. зато способны работать и потом отдыхать, при этом здоровье у них в порядке. А сейчас пашем 8-12 часов работы.. а спать хочется, очень сильно!

Добавить комментарий