Ячмінь не варто лікувати
Здоровьеzdorovia.com.ua8 дней назад

Ячмінь не варто лікувати

В осінній період у багатьох людей може часто виникати ячмінь. Детальніше - читайте у матеріалі.

Чому ячмінь не лікують?

Крім того, багато ліків з аптеки можуть містити антибіотики, а використовувати їх необдумано, без рекомендації лікаря, рішуче не варто.

Нерідко при ячмені починають робити компреси. На думку фахівців, це погана ідея. Вологі компреси сприяють тому, що шкіра пом'якшується і розбухає і в кінцевому підсумку це лише сприяє тому, що запалення поширюється далі.

Німецькі медики підкреслюють: важливо не намагатися видавлювати вміст ячменю, має сенс тільки дуже делікатно очищати його край спеціальними серветками або рідиною.

Якщо через десять днів - два тижні зерно ячмінь не розкриється, лікувати його тим більше не потрібно. В цьому випадку необхідно відвідати лікаря: можливо, знадобиться невелике хірургічне втручання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...