Як позбутись синдрому сухого ока?
Здоровьеzdorovia.com.ua5 дней назад

Як позбутись синдрому сухого ока?

Якщо ви багато працюєте за комп'ютером, то можете страждати від синдрому сухого ока.

Синдром сухого ока

Як позбутися від сухого ока? Для позбавлення від сухості і роздратування в очах відомий в США лікар-оптометрист Марк Гроссман дає досить прості поради.

Пити достатньо води. Вода сприяє утворенню сліз і зменшує сухість очей. Щодня потрібно випивати кілька склянок.

Обмежити споживання цукру. Вживання цукру в кількості приблизно 11 чайних ложок в день пов'язано з розвитком синдрому сухого ока. У людей, які страждають від нього, утворюється мало слізної рідини, і це призводить до того, що поверхня око не зволожується належним чином, роблячи червоними, а зір - затуманеним. Всі ці симптоми можуть виникати як наслідок підвищеного рівня цукру в крові. Більше 50 відсотків людей з діабетом мають синдром сухого ока.

Їсти зелень, овочі і фрукти. Листові зелені овочі, а також цілісні фрукти і овочі з яскравою шкіркою є джерелами антиоксидантів, таких як астаксантин, лютеїн і зеаксантин. Ці сполуки доведено покращують стан очей і якість зору.

Вживати омега-3 жирні кислоти. Дослідження показали, що високе споживання омега-3 жирних кислот полегшує симптоми синдрому сухого ока, покращує вироблення слізної рідини, а також мінімізує запалення. Для здоров'я очей корисно їсти жирну рибу, авокадо, лляне масло, насіння.

Тим, хто страждає сухістю очей, корисно наносити теплий компрес на очі протягом 10 хвилин не менше двох-трьох разів на день. Інший варіант: ніжно помасажувати верхні і нижні повіки під час прийому душу, це допомагає стимулювати слізні залози.

Написать комментарий