Харчування чоловіка перед зачаттям впливає на здоров'я дитини
Здоровьеnashamama.com16 октября 2020

Харчування чоловіка перед зачаттям впливає на здоров'я дитини

Дослідження вчених з Університету Цинциннаті показало, що харчування чоловіка перед зачаттям малюка, здатне вплинути на стан здоров'я дитини у майбутньому.

В ході дослідження, вчені ізолювали один від одного самок і самців плодових мух виду Drosophila melanogaster, які відомі своєю високою репродуктивною здатністю. Вчені годували всіх самок мух однаково.

А для самців вони розробили 30 різних видів дієт на основі дріжджів і цукру. Якість їжі в різних дієтах сильно варіювалася за рівнем вмісту білків, вуглеводів і калорій. Через 17 днів суворої дієти самці злучалися індивідуально і послідовно з двома самками, з інтервалом 15 хвилин.

Через 24 години дослідники підрахували відкладені яйця, і через 24 години їх досліджували під мікроскопом, щоб визначити, скільки в них було життєздатних ембріонів.

Вчені виявили, що ймовірність виживання ембріонів тим вище, чим більш збалансованим була дієта самців. Дослідники також виявили зв'язок між станом тіла самця і смертністю його потомства. Самці з низьким запасами енергії (за результатами вимірювань вмісту в їх тілах жирних кислот, глюкози і білка) мали менше нащадків.

Написать комментарий
Авторские статьи