Корисні літні ягоди
Здоровьеzdorovia.com.ua05 августа 2020

Корисні літні ягоди

Черешня

Ця ягода містить унікальну речовину - кумарин, який підвищує загальний тонус всього організму. А ось що містяться в черешні каротиноїди і флавоноїди покращують стан судин, зміцнюють і захищають їх, нормалізує процес згортання крові. Черешня - сечогінний продукт, який покращує колір обличчя і прибирає набряки під очима, а в тандемі з клітковиною допомагає налагодити обмін речовин.

Ожина

Ягода, яка містить мало не найдовший список корисних і лікарських речовин. В її складі є такі мінеральні речовини, як мідь, нікель, кобальт, фосфор, магній, залізо та інші мінерали для роботи судин і поліпшення складу крові. Ожина також містить лимонну, винну, яблучну і саліцилову кислоти, дубильні сполуки, амінокислоти, пектини, клітковину, сахарозу і фруктозу.

Смородина

Це найкраща ягода для боротьби з авітамінозом. Містить вітамін С, вітаміни А, Е, вітаміни групи В, мінерали. Вона приводить в тонус організм, очищає кров, розширює судини, покращує апетит, підвищує гемоглобін. Використовується при гастриті, виразці і хворобах кишечника.

Малина

Це дуже смачне ліки і справжня ягода краси! Малина містить унікально велику кількість вітамінів: вітаміни А, С, Е, PP, B2, які відповідають за пружність шкіри і красивий колір обличчя, а також додають ресурси всьому організму. Також вона містить багато міді і фолієвої кислоти, що особливо необхідно вагітним жінкам для розвитку здорової дитини.

Написать комментарий