Лікарі назвали унікальні для жінок фактори ризику інсульту

17.02.2018 11:10 expres.ua
Американські лікарі визначили, які фактори підвищують ризик інсульту у жінок. Результати дослідження були опубліковані в журналі Stroke. Жінки більше за чоловіків схильні до інсульту - в США від нього щорічно страждає на 55 тисяч осіб більше серед жінок, ніж чоловіків, пише Кореспондент. Провівши систематичний аналіз десятків наукових робіт, присвячених інсультам, дослідники виділили кілька факторів, що підвищують ризик розвитку інсульту у жінок. Такими виявилися ранній початок менструації (до 10 років), рання менопазуа (раніше 45 років), низький рівень гормону дегідроепіандростерону і прийом оральних контрацептивів. Також до групи ризику потрапили жінки, які відчували проблеми зі здоров'ям під час і після вагітності - гестаційний діабет, прееклампсію або гіпертензію. Лікарі наголошують, що цим жінкам необхідно найбільш ретельно стежити за своїм здоров'ям і дотримуватися здорового способу життя. Також вони наголошують на необхідності досліджень у галузі зниження ризику у жінок з ускладненнями вагітності.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/02/11/283739-likari-nazvaly-unikalni-zhinok-faktory-ryzyku-insultu

Комментарии

ua гость, 17.02.2018 17:51

То все про мериканських жинок. А нашим хватает проблем, про инсульт думать некогда. Супрун, опять же, побеспокоится, чтобы никого не вылечить. Так что, то всэ такэ.

ru %рен%0к0лен, 17.02.2018 17:31

на сайте нужен всем толмачь(переводчик),укропский не поймёшь,язык лишь русский понимает,по жизни молодёжь!!!!!!половину из написаного не понимаю

Добавить комментарий