На чоловіче здоров'я позитивно впливають горіхи
Здоровьеzdorovia.com.ua6 дней назад

На чоловіче здоров'я позитивно впливають горіхи

Багато факторів навколишнього середовища і способу життя впливають на зниження якості сперми, причому дієта є одним з найбільш ймовірних факторів, виявлених в останні роки.

Горіхи та чоловіче здоров'я

Дослідники з факультету харчування людини Університету Ровіра-і-Вірджіл і Університету Юти оцінили короткострокове / середньострокове вплив споживання суміші деревних горіхів (мигдаль, фундук і волоські горіхи) на патерни метилування ДНК сперматозоїдів у здорових чоловіків, які дотримуються західної дієти.

Дослідження показало, що вживання суміші горіхів протягом 14 тижнів значно поліпшило кількість, життєздатність, рухливість і морфологію сперматозоїдів. Результати були опубліковані в журналі Andrology. Вчені помітили, що метилування 36 ділянок геному значно відрізнялося між вихідним рівнем і показниками на кінець дослідження в групі, що споживала горіхи. 97,2% ділянок показали гіперметилірування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...