Названо найкорисніший чай на сніданок
Здоровьеzdorovia.com.ua5 дней назад

Названо найкорисніший чай на сніданок

Більшість фахівців в області здорового харчування сходиться на думці, що сніданок - найголовніший прийом їжі. Саме від нього залежить загальне самопочуття людини і її працездатність протягом усього дня. Однією з основних складових сніданку по праву вважається чай

Названо найкорисніший чай на сніданок

Поліпшення роботи мозку

В ході недавнього дослідження фахівці проаналізували вплив лемонграсса на здоров'я мозку. У своєму експерименті вони використовували мишей з амнезією, викликану алкалоїдом скополаміном. Вчені давали трьом групам гризунів 25, 50 або 100 мг екстракту лимонної трави на кілограм ваги, який вводили до використання скополаміну.

Потім вони оцінювали функцію пам'яті, а також вимірювали біомаркери окисного стресу і активність ацетилхолінестерази в мозку. В результаті було виявлено, що лемонграсс покращує пам'ять і загальну функцію органу. На думку вчених, екстракт лимонника може стати альтернативою лікам для лікувань когнітивних дисфункцій.

Поліпшення здоров'я травної системи

Лемонграсс корисний для здоров'я травної системи, оскільки багатий харчовими волокнами. Цей суперпродукт - потужний прибіотик, який допомагає відновити "хороші" бактерії в товстій кишці. Крім того, він містить цитраль - протимікробне з'єднання, яке допомагає знищити «погані» мікроорганізми. Згідно дослідженням, воно вбиває сальмонели і кишкову паличку, які вважаються найпоширенішими причинами гастроентериту. Крім цього, лемонграсс можна використовувати при здутті живота, запорах, судомах, печії і нетравлення.

Захист здоров'я серця

Лемонграсс не тільки корисний для серця, а й містить антиоксиданти, які допомагають знизити ризик серцево-судинних проблем. Крім того, він є хорошим джерелом калію, який, як відомо, регулює кров'яний тиск. «Якщо ви не звикли пити чай з лемонграссу, обмежте його споживання однією чашкою в день. Якщо ви не помічаєте ніякого дискомфорту, не соромтеся пити більше », - радять експерти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?
Не лох
как нам удалось организовать р0бочиэ мИста биля здания Офиса президента и заработать более 1,5 млн грн на простом ремонте дверей, учитесь лохи))) п.с. проезд, проживание и питание - за счет Государства и #яклоунов налогоплательщиков
сбежало 44 морпеха
Украинские военные массово бегут из Донбасса батрачить к Пану Польскому - тепличный сезон открыт, Будь свидомым! будь гидным своих предкив! Пан Польский любит тебя любить...