Ознаки того, що тіло потребує вітамінів

19.03.2018 15:08 nashamama.com
Наш організм дуже розумна річ, якщо йому бракує, якоїсь речовини, вітаміну, мінералу, то він проявляє це зовнішніми ознаками. Значить потрібно змінювати раціон харчування.
5003_vitamini.jpg (30.99 Kb)


Судоми литок, стегон

Що потрібно: магній, кальцій і калій.

Часті судоми - прямий натяк, що вам не вистачає кальцію і магнію. Це, крім іншого, може статися, якщо ви важко і наполегливо тренуєтеся: мінерали у великих кількостях йдуть при посиленій пітливості. Їжте більше бананів, мигдалю, фундука, броколі і шпинату.

Червоні висипання на обличчі, випадання волосся

Що потрібно: біотин.

Біотин (В7) відомий також як головний вітамін для волосся. У той час як наше тіло зберігає запаси жиророзчинних вітамінів А, D, Е, К, більшість вітамінів групи В потрібно постійно поповнювати. Їжте більше лосося, авокадо, гриби, цвітної капусти, сої, горіхів, малини, бананів і приготованих яєць.

Тріщини в куточках рота

Що потрібно: залізо, цинк, вітаміни В3, В2 і В12.

Дефіцит цих вітамінів виникає, найчастіше, у вегетаріанців. Тіло не отримує достатньої кількості заліза і цинку.

Виправити цю біду дуже просто. Потрібно, всього лише, почати вживати м'ясо птиці, лосось, тунець, яйця, устриці та молюски.

Підійдуть й арахіс, бобові, сочевиця. Всмоктування заліза посилюється вітаміном С, який також допомагає боротися з інфекцією, тому поєднайте ці продукти з такими овочами, як броколі, червоний перець і цвітна капуста.

Поколювання й оніміння кінцівок

Що потрібно: вітаміни B9, В6, В12.

Ця проблема безпосередньо пов'язана з нервовими клітинами, закінчення яких підходять до шкіри. Зазначені вище симптоми можуть бути об'єднані тривогою, депресією, втомою і гормональним дисбалансом.

Їжте більше шпинату, спаржі, буряку, квасолі і грейпфрутів. Увімкніть, також, в свій раціон яйця, восьминогів, мідії, молюсків, устриць і м'ясо птиці.


Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ