Вчені назвали спосіб захисту від діабету
Здоровьеzdorovia.com.ua6 дней назад

Вчені назвали спосіб захисту від діабету

Німецькі вчені розкрили механізм накопичення жиру в підшлунковій залозі і довели, що періодичні голодування допомагають захистити організм від розвитку діабету другого типу

Вчені назвали спосіб захисту від діабету

Як показали спостереження вчених, подібний прийом різко сповільнив накопичення жиру в підшлунковій залозі і в печінці мишей. Завдяки цьому кров гризунів містила таку ж кількість інсуліну і глюкози, як і у здорових мишей з контрольної групи, незважаючи на величезну різницю в споживанні калорій.

Крім того, спостерігаючи за роботою підшлункової залози у тих і інших гризунів, вчені розкрили цікавий феномен - накопичення жиру в цьому органі, незалежно від його кількості в інших частинах тіла, безпосередньо впливало на кількість виробленого інсуліну.

Фахівці виявили, що жирові клітини безпосередньо змушували своїх «сусідів» виробляти більше цього гормону. Це вело до його постійного надлишку в організмі, появи інсулінової несприйнятливості і розвитку повноцінного діабету.

Вчені заявили, що це показує, що діабет можна не тільки лікувати за допомогою подібних голодовок, а й запобігати його розвиток навіть в тих випадках, якщо людина харчується вкрай калорійною і шкідливою дієтою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
укрАина никогда не будет богатой и счастливой. Это квазигосударственное образование создавалось как русофобская площадка на границе с Россией. Хохол должен быть бедным и винить в своих бедах клятых москалей. Это единственная задача укрАины. Если хохлопотамы вдруг станут богатыми и счастливыми (что в принципе без России невозможно), то пропадет и сам смысл существования этой недостраны. Америка с нами, и она такого никогда не допустит. Пиндосы меньше всего заинтересованы в этом. Им нужны тупые, нищие, злобные орки, которыми хохлоту в настоящее время и являются.
Елена
Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,я не за войну говорю,а за богатую и счастливую Украину.
Елена
Не в Крыму, тебе туда дорога заказана,а на южном берегу Северного Ледовитого океана ты будешь отдыхать,а медаль тебе дадут,медаль Иуды,ха.ты её давно заслужил.
Игбун Хохлов
Полегчало? Неужели сразу было непонятно, что из себя представляет это жиденок?
Отож
Достаточно Ермаку дать,как той обезьяне,гранату.
Одесст
Родную мать продадут. Как все знакомо.
999
Везет нам с главнокомандующими! Два бухгалтера - ефрейтор Ющенко с министром обороны рядовым Ехануровым. Теперь - допризывник,прятавшийся от повесток из военкомата,Зеленский.