Вчені розповіли про непотрібні щоденні добавки
Здоровьеukrhealth.net7 дней назад

Вчені розповіли про непотрібні щоденні добавки

Багато людей щодня приймають вітамінні та харчові добавки, щоб зміцнити здоров’я. Однак останнє дослідження показало, що вони можуть виявитися марними для організму.

Коли справа стосується дефіциту певних речовин, то в добавках є сенс, вказують фахівці.

При цьому іноді людина відчуває себе краще, тому що вважає, що вітаміни йдуть йому на користь, а не через те, що вони дійсно покращують здоров’я, передає ETNT.

Численні клінічні випробування не змогли виявити будь-які переваги для організму від мультивітамінів і добавок з мінералами. Дослідники проаналізували дані про понад 20 тис. осіб і не виявили істотної відмінності в стані здоров’я між тими, хто приймав харчові добавки, і тими, хто цього не робив. У той же час серед першої групи близько третини повідомили про поліпшення свого стану.

За словами вчених, докази того, що мультивітаміни і мінеральні добавки зміцнюють здоров’я, непереконливі.

Інше дослідження серцево-судинних захворювань показало, що омега-3 і фолієва кислота не виявилися особливо корисними для серця. Крім того, американські фахівці не знайшли достатньо доказів того, що мультивітаміни і мінерали можуть запобігти раку і хворобам серця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...