Заснути за лічені хвилини допоможуть кілька простих способів
Здоровьеzdorovia.com.ua4 дня назад

Заснути за лічені хвилини допоможуть кілька простих способів

Хоча всі люди різні, в середньому людині потрібно вісім годин сну на добу, щоб добре себе почувати і продуктивно працювати на наступний день. Проте багато хто з нас відчувають проблеми зі сном, через що накопичується хронічна втома і недосип. Британські фахівці розповіли, як полегшити собі завдання і швидко заснути в будь-який час

Заснути за лічені хвилини допоможуть кілька простих способів

Це найпростіший спосіб заспокоїтися фізично і морально і дати своєму тілу можливість розслабитися. "Ромашка відома своєю природньою заспокійливою дією, а чай з неї покращує сон вже за два тижні [щоденного вживання]. Він містить антиоксидант під назвою апігенін, який зазвичай використовується для лікування безсоння", - пояснили експерти.

Червона лампа

Якщо до відходу до сну ви не можете відключити телефон, варто використовувати червону лампу для нейтралізації негативних ефектів. Відомо, що синє світло від телефону або планшета порушує сон, але червоний - стимулює вироблення в мозку гормону мелатоніну, який допомагає заснути. Згідно з численними дослідженнями, всього 30 хвилин впливу червоного світла можуть поліпшити якість сну.

Маска для очей

Експерти радять використовувати її, щоб заблокувати світло, яке може заважати заснути. Цей аксесуар є одним з найефективніших для хорошого нічного відпочинку.

Медитація

Медитація допомагає швидко розслабитися, проте для того, щоб навчитися використовувати її, знадобиться час. Зате після освоєння цього способу проблеми з безсонням назавжди залишаться, а нагородою стане вміння засипати за лічені хвилини, додали фахівці.

Читання

Це відмінний спосіб, щоб відволіктися від повсякденних проблем. Кращим варіантом стане розслабляюча розповідь, яка дозволить забути про стрес і неприємності. За словами фахівців, достатньо всього шести хвилин читання перед сном, проте перевагу варто віддати традиційній паперовій книзі замість електронної.

Свічки

Крім того, розслаблюючою дією володіє мерехтливе полум'я свічки. Експерти радять запалювати перед сном лавандові свічки, оскільки запах цих квітів діє заспокійливо і покращує якість сну.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?
Не лох
как нам удалось организовать р0бочиэ мИста биля здания Офиса президента и заработать более 1,5 млн грн на простом ремонте дверей, учитесь лохи))) п.с. проезд, проживание и питание - за счет Государства и #яклоунов налогоплательщиков
сбежало 44 морпеха
Украинские военные массово бегут из Донбасса батрачить к Пану Польскому - тепличный сезон открыт, Будь свидомым! будь гидным своих предкив! Пан Польский любит тебя любить...
Трампенко
Офис президента 3е!членского просит НА КОЛЕНЯХ подкормить ВСУ: все поставщики питания разбежались зарабатывать - ПОДАЙТЕ хто сколько сможет! на Армию - самую сильную в Мире!
Гость
Слованный запас комментаторов меньше чем у Эллочки из "Двеннадцати стульев"
Гость
Через О надо писать - дешОвка. А не дешЕвка :-)
Гость
Даже пришпишьно :-))