4.0 л/100 км – Honda потішила “апетитом” нового кросовера
Автоautopalace.com.ua24 апреля 2015

4.0 л/100 км – Honda потішила “апетитом” нового кросовера

У компанії Honda розкрили детальні характеристики європейської версії кросовера HR-V, продажі якої почнуться вже влітку. Виробник стверджує, що новинка стане одним з найекономічніших автомобілів свого класу і підтверджує справедливість цього судження обнадійливими цифрами витрати палива, пише ukrautonews.com.

Моторна гамма європейської Honda HR-V вже давно не є секретом, проте про “ненажерливість” або, вірніше, скромний апетит новинки в японській компанії розповіли тільки зараз. У Старому Світі кросовер буде представлений з 120-сильним 1.6-літровим дизельним i-DTEC і 130-сильним 1.5-літровим бензиновим i-VTEC, що представляє сімейство екологічно-економічних моторів Earth Dreams. Дизельний вседорожник з механічною КПП вживає всього 4.0 – 4.1 д пального на 100 км пробігу в змішаному режимі. В той же час його бензиновий “колега” витрачає 5.6 – 5.7 л палива на “сотню” з “механікою” і 5.2 – 5.4 к.с. з варіатором.

Економічності новинки, окрім іншого, сприяє перевірена аеродинаміка. Що стосується динаміки HR-V, то тут все теж “на рівні” – машина з дизелем прискорюється з місця до 100 км/год за 10.1 секунд, а бензиновий мотор забезпечує розгін до “сотні” за 10.3 секунд з “механікою” і 10.9 секунд з варіатором. Об’єм багажника “Хонди” становить 453 л при піднятих спинках сидінь другого ряду і збільшується до 1 026 л – при складених. Окрім цього, для автомобіля будуть доступні мультимедійна система Honda Connect з 5-ти або 7-дюймовим екраном і комплекс електронних “помічників” Advanced Driver Assist System.

Написать комментарий