8 нових правил від ДАІ (інфографіка)
Автоautopalace.com.ua06 апреля 2015

8 нових правил від ДАІ (інфографіка)

У рамках реформування Державтоінспекції України буде введена так звана система балів і штрафів, самі штрафи будуть уніфікованими і мінімальними в розмірі, пише fakty.ictv.ua. Про це на виїзному засіданні Кабінету Міністрів повідомила перший заступник глави МВС України Ека Згуладзе, представляючи ініціативи в рамках реформування органів внутрішніх справ. Це не батіг і пряники, це просто бали і штрафи, – сказала вона. Отже, на водіїв чекають такі нові правила зняття штрафів: 1. Для перехідного періоду адаптації до нових правил пропонується після прийняття закону всім водіям нарахувати 150 балів. “Це як початковий стартовий пакет. Якщо правопорушення фіксується відеорадаром, знімаються бали. Коли вичерпуються бали, вже нараховується штраф”, – сказала Згуладзе. 2. За умови несплати протягом 30 днів нараховується пеня у подвійному розмірі штрафу, а при несплаті штрафу та пені протягом 60 днів – матеріали передаються виконавчій службі Міністерства юстиції. 3. Адміністративне стягнення вноситься в автоматичному режимі і направляється на адресу місця проживання власника автомобіля, “тобто будуть штрафувати машину”, а не водія. 4. Передбачена можливість SMS-повідомлень про стягнення штрафу, в якому буде вказана адреса сайту, де водій за спеціальним кодом зможе подивитися ролик про своє правопорушення. 5. Можна буде оскаржити штраф протягом 10 днів. Оскарження зупиняє строк оплати. 6. Дещо відрізняється система штрафів, коли правопорушення фіксує патрульний поліцейський. Якщо правопорушник не буде оскаржувати штраф, в машині патрульної поліції буде електронний принтер, за допомогою якого водій зможе на місці сплатити штраф (тільки карткою) отримати квитанцію, тобто протокол правопорушення. 7. Під час “фізичної штрафування” водій може позбутися прав на термін до 6-ти місяців. Цього немає при відеофіксації. 8. Буде введена єдина сума штрафу за будь-які правопорушення на дорозі. Ця сума буде дорівнювати мінімальній сумі штрафу, яка існує на сьогоднішній день.

.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
А ничего что японцы и немцы РАБОТАЮТ? Потому и живут, а такие как ты на халяву вечно расчитывают.. Потому и нищая..
ера
Елен...раз я тут...и тебе напишу...ТЫ Ж С МОЗГАМИ....подумай...разве может быть хорошо...если "под боком" у России ...эти базы...и зачем они вообще...эти базы???..нафик их... економикой заняться нато...
Елена
Луночка,как бы вам сказать,если человек видит где лучше,туда и идёт,одни думают что там хорошо,другие думают в противоположной стороне хорошо,а кто прав,кто нет , покажет время, Япония и Германия хорошо живут и базы самой лучшей страны имеют на своих территориях и ничего,никто их до нитки не обобрал,не надо слёзы лить, всё Луночка будет хорошо.
ера
как ...написано...до слез...СПАСИБО ЛАРИСЕ...и Вам спасибо, пастырь...
я
10-я стока ...мне не понравилась...переделай...
я
упс...лайк...
Луна-2
Майдан - разделение всех в стране... На ваших и наших-ведёт к войне. Майдан- разрушение нашей основы. Такими как прежде, не будем мы снова.... Прости нас Господь за это зло.... Ведь думали мы..что творим добро..