Автоavtodream.org10 дек.

Експерти назвали ТОП-5 найнадійніших малолітражок

nk_hauz/qxjYDL27R.jpeg

Оскільки маленькі авто найчастіше доступні по ціні, їх часто вибирають студенти чи сімейні пари, як додатковий автомобіль. У виданні "Whatcar?" зробили опитування серед власників маленьких авто та попросили залишити коментарі щодо їх експлуатації. На основі цього було складено рейтинг найбільш надійних малолітражок, які не підведуть на дорозі. Усього 7% власників авто відзначили незначні проблеми із двигуном, які були усунені безкоштовно. Машини при цьому залишалися придатними для водіння, але на виправлення поломок пішло близько тижня. Suzuki Swift (2017 – теперішній час) Рейтинг надійності - 99,3% Тільки 6% власників цього авто повідомили про несправність своєї машини, і єдиною проблемою був кузов. На всіх машинах можна було їздити, а ремонт займав лише день і був безкоштовним. Volkswagen Up (2012 – теперішній час) Рейтинг надійності - 99,4%. Усього 3% серед цих авто мали деякі несправності. Єдине, що турбувало власників Volkswagen Up , це електрична система двигуна. Під час ремонту машина не експлуатувалася, але ремонтувалися безкоштовно по гарантії протягом тижня.

Skoda Citigo (2012-2020) Рейтинг надійності - 100% Жоден власник цього авто не повідомив про несправність. З 2020 року цю модель випускають лише в електричному варіанті, але і її "бензинова" сестра теж виявилася "робочою конячкою". Крім того, ця машина надзвичайно зручна в управлінні. Toyota Aygo (2014-нині) Рейтинг надійності - 96,9%. Це авто дуже популярне серед користувачів. Вони відзначають його надійність, а деякі заявили, що подумують про покупку ще однієї такої моделі.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .