Hyundai показала новий седан Elantra 2016
Автоautomotoclub.info16 мая 2015

Hyundai показала новий седан Elantra 2016

Підрозділ компанії Hyundai Motor Company із США офіційно представив модернізований седан Hyundai Elantra 2016 модельного року. Найпопулярніший автомобіль середнього розміру отримав переглянуті комплектації, і буде пропонуватися на ринку США в чотирьох доступних версіях SE, Value Edition, Sport і Limited, за стартовою ціною від 17 250 доларів.

Офіційні продажі незначно оновленого седана Hyundai Elantra 2016 модельного року на американському ринку почнуться в кінці поточного місяця. Автомобіль отримав нову модифікацію Value Edition – від 19 700 $.

Такий автомобіль може похвалитися додаткової хромованою обробкою, люком в даху, зовнішніми дзеркалами заднього виду з інтегрованими повторювачами і унікальними 16-дюймовими колісними дисками з легких сплавів. Крім цього, седан Hyundai Elantra Value Edition має шкіряне рульове колесо з регулюваннями в двох напрямках, систему доступу без ключа і підігрів передніх крісел.

Змінився список стандартного устаткування найбільш розкішної і дорогої модифікації седана Hyundai Elantra Limited. Модель 2016 року отримала автоматичний 2-зонний клімат-контроль, 17-дюймові колісні диски і систему доступу без ключа. Ціни на автомобіль в комплектації Limited починаються з позначки в 21 700 $. У стандартній версії седан Hyundai Elantra 2016 модельного року SE, Value Limited Edition і оснащується 145-сильним чотирициліндровим двигуном 1.8 DOHC, який може поєднуватися з 6-ступінчастою «механікою» або 6-ступінчастою автоматичною трансмісією SHIFTRONIC.

Модернізований седан Hyundai Elantra Sport 2016 модельного року, на відміну від своїх побратимів, не отримав, а втратив деякі стандартні функції. Так, в стандартному виконанні спортивна модифікація автомобіля не оснащується люком з електричним приводом та шкіряними кріслами. Але! Тепер седан Elantra Sport пропонується за стартовою ціною від 20 250 $, що робить його трохи доступнішим. У моторному відсіку моделі перебувати чотирициліндровий 173-сильний двигун 2.0 GDI DOHC, який може поєднуватися як з 6-ступінчастою «механікою», так і 6-ступінчастим «автоматом» SHIFTRONIC.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка нам поможет,а что вы не знаете,чем выше спрос ,тем выше цена.
Елена
А ты козлоослик,соси негиднисть,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
«Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке! ..."
Весёлый Роджер
« …не прячьте ваши денежки по полкам и углам, не прячьте ваши денежки – заройте в землю дэ, та у поле, у поле, у поле чудес, в стране дураков! та у поле, у поле, у поле чудес, в стране дураков!» Как поправить своё материальное положение - … если в полночь зарыть свою пенсию и сказать: «… не, не так, не Крэкс, Фэкс, Сэкс,», а «Сало уронили - .лядь хероям мало!» То к утру, вам пенсия ужо не будет нужна, там куда вас утащат держирожи хунты – будет вам похлёбка. Ну во всяком случае, пока она там ещё есть….
Весёлый Роджер
Да таки точно Юрий, это наш запор-заднемотор, он сразу от спячки просыпается, как только Р.Ищенко с А.Роджерсом тут появляются. Единственно, для меня всё загадка, никто его идиота и анархиста русофоба не читает, его портянками … подтирают, но один хрен, ему не лень!!! строчить такую тягомотную ахинею тут почти каждый день. Это, как правило, у шизоидных лиц бывает, для них цель - юбер алес! Тем более, сейчас осень, их просто распирает, вылить своё дерьмо, с криком, вы шо меня забыли – таки вот оно!
Весёлый Роджер
Пидтримаю тоби! Гидность сосать рагулЯм!
Весёлый Роджер
Тааак, а как это вы здесь баба ера, вы же попрощались навсегда с этим сайтом? Или это не вы були? Вы меняли свой ник на Вера?
Авторские статьи