АвтоJun 16

Концепт следующего BMW 7 серии будет представлен в сентябре

nk_hauz/-mckyww1dnfdbw2wxnwu.jpg

Нынешний BMW 7 серии претерпел значительные изменения в модельном году 2020 года, но основа флагманского седана BMW на самом деле датируется 2015 годом. Полностью новая версия находится в разработке, но мы, вероятно, не увидим ее в этом году. Однако, похоже, мы получим тизер того, чего ожидать от концепт-кара, который может дебютировать в конце лета.

Неназванный источник, предположительно связанный с BMW, заявил об этом Automotive News Europe, утверждая, что концепт появится в немецком автосалоне IAA Mobility в начале сентября. В отчете не говорится, что это конкретный концепт 7-й серии, вместо этого говорится, что этот автомобиль будет иметь элементы дизайна, которые появятся в седане следующего поколения.

Сообщается, что этот концепт станет первым автомобилем, использующим платформу BMW New Class, которая в первую очередь разработана с использованием электроэнергии, хотя она также будет способна поддерживать двигатели внутреннего сгорания и гибридные силовые агрегаты. Он также будет масштабируемым и адаптируемым для различных размеров и категорий транспортных средств.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту