Автоavtodream.org14 янв.

Названі автомобілі, що найбільше розчаровують своїх власників

nk_hauz/gS-DZo1nR.jpeg

Купівля автомобіля є безумовним позитивним фактом у житті будь-якої сучасної людини. Але через деякий час вибрана машина може не виправдати покладених на неї очікувань. Незалежна організація «Consumer Reports» провела опитування, в ході якого постаралася виявити 10 моделей, що розчаровують своїх власників.

nk_hauz/mgkOWTJnR.png

У ході дослідження американська аналітична агенція підрахувала індекс задоволеності. Головним критерієм для формування рейтингу було бажання власника знову придбати аналогічний автомобіль. Лідерами анти-ТОПу виявилися моделі американських та японських брендів.

Єдиним представником корейського автопрому в списку автомобілів, що найбільш розчаровують, виявився корейський седан Kia Forte (Cerato/K3), який посів десяту позицію. Усього 47 відсотків власників цієї чотиридверки відповіли, що хотіли б купити його знову. Аналогічний результат продемонстрував Cadillac XT4, за яким розташувалися одразу три моделі: Jeep Renegade, Jeep Compass та Infiniti QX50 (46%).

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Однако знаем, что температура считается нормальной в диапазоне от 35, 5 до 37, 4 °С и может колебаться в течение дня.
е
Елена, это та самая америка которая у тебя типа пример для подражания?))) или есть еще какая-то в ТВОЕМ воспаленном мозге?)))
Макс
Постоянный избыток потребления соли может вызвать проблемы со здоровьем.
Гость
Дожили.
наблюдатель
“И в 2014 году правоохранители, представители государственных вооруженных формирований, противостояли негодным людям, которые нарушали закон, пытаясь отстранить законно избранного президента насильственным путем”. …а “винить сегодня в том, что происходит с Украиной некого, кроме самих украинцев. А жители Донбасса восстали в свое время не против законной власти, а против наглой банды, совершившей на Украине антиконституционный переворот”.
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...