Автоavtodream.org11 янв.

Названо найпопулярнішу автомобільну марку, яку шукають в сеті

nk_hauz/wbpKvS1ng.jpeg

Агентство Compare The Market з Австралії опублікувало свій щорічний світовий рейтинг пошукових запитів серед автомобільних марок. Список був складений на основі даних Google Trends із 154 країн. Так, на першому рядку рейтингу в 2021 році виявилася Toyota, на неї довелося 31% всіх «автомобільних» пошукових онлайн-запитів. Японська марка стала номером один у 47 країнах. Серед причин такої популярності фахівці відзначають появу нових моделей Land Cruiser 300 та Corolla Cross, прем’єру першого масового електромобіля Toyota bZ4X, а також випуск нових запчастин для старих культових моделей.

На другому рядку рейтингу йде BMW (лідирує у 29 країнах), а замикає трійку лідерів Mercedes (лідирує у 23 країнах). У першу п’ятірку також потрапили Audi та Tesla. Перша з низів виявилася лідером в 11 країнах, а друга — в 5 країнах. Такі автомобільні марки, як Volkswagen, Mitsubishi та Alfa Romeo здали позиції: у 2021 році, на відміну від 2020 року, ці компанії не були лідерами пошукових запитів в жодній із 154 країн, що брали участь у дослідженні. На карті вперше з’явився розкішний бренд Rolls-Royce, який очолив пошуковий рейтинг у Лаосі.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...