Автоavtodream.org14 янв.

Toyota Supra отримає класичну коробку передач

nk_hauz/AtsXmo17R.jpeg

Toyota Supra з механічною коробкою передач чекають із нетерпінням. Нещодавно стало відомо, коли автомобіль з’явиться у дилерів. Відбудеться це, швидше за все, вже наступного року, тобто у 2023 році. Навколо автомобіля щоразу ходять різні чутки. Тепер почали говорити про те, що на зміну автоматичній коробці прийде механічна. Причому таке підтвердили офіційні джерела у дилерській мережі. Перші спорткари з’являться вже наступного року.

Сама ж компанія жодних коментарів із цього приводу не дає. Невідомо й те, який саме агрегат супроводжуватиме нову механіку. Двигун, швидше за все, буде потужним, як мінімум 340-387 кінських сил. Щодо нинішньої силової установки об’ємом 2 літри, то їй пророкують роботу виключно з автоматичною коробкою передач. Перші чутки про те, що з’явиться Toyota Supra із механічною трансмісією, з’явилися ще у листопаді минулого року. Тоді ж почали говорити про двигун, а точніше про те, які характеристики він, швидше за все, матиме. Залишилося дочекатися коментарів від виробників, здається, вони з’являться незабаром. А всього через рік, може, і сам автомобіль з’явиться.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .