Автоavtodream.org7 окт.

У мережі показали нову модель ЗАЗу

nk_hauz/Wqe51ovng.jpeg

У мережі поширили зображення відродженого ЗАЗ Ченс. Якщо раніше автомобіль випускався в кузовах седан та хетчбек, то тепер це буде кросовер, пише ampercar.com На думку незалежних дизайнерів, відроджений Chance повинен бути обов’язково кросовером, адже саме представники SUV-сегмента зараз користуються шаленим попитом. Судячи з рендерів, це буде компактний кросовер з ретро-дизайном.

Подейкують, що новий ZAZ Chance можуть побудувати на платформі Renault CMF-B, оскільки зараз Запорізький автозавод активно співпрацює з компанією Renault. У лінійку двигунів могли б увійти силові агрегати Renault або Kia. Втім, це поки що лише припущення.

nk_hauz/vEct1TvnR.jpeg

Нагадаємо, ЗАЗ Ченс (ZAZ Chance) — це легковий передньопривідний автомобіль В-класу з кузовами типу седан і п’ятидверний хетчбек. Вироблявся з 2009 року виключно для російського ринку.

nk_hauz/SBct1TD7g.jpeg

Автомобіль відповідав екологічному стандарту EURO III, а його комплектація ZAZ Chance могла включати одну подушку безпеки, центральний замок, підсилювач керма, кондиціонер та передні склопідйомники.