Чемеровецька та Городоцька лікарні отримали допомогу від волонтерів
COVID - 201907 мая 2020

Чемеровецька та Городоцька лікарні отримали допомогу від волонтерів

Як повідомили у Волонтерському штабі "Слуги народу" Хмельниччини, Чемеровецька та Городоцька центральні районні лікарні стали черговими медичними закладами, куди надійшла допомога Штабу. 

Зокрема, медикам було передано: 

- захисні комбінезони багаторазового використання;

- дистанційні термометри;

- респіратори другого ступеню захисту;

- захисні щитки та нарукавники;

- засоби дезінфекції та особистої гігієни. 

У Волонтерському штабі наголосили, що Чемеровецький та Городоцький райони є серед лідерів у області за кількістю виявлених випадків захворювання на  COVID-19. Станом на 6 травня у Чемеровецькому районі виявлено 29 хворих на коронавірус і він за цим показником випереджає всі інші райони Хмельниччини. У Городоцькому районі виявлено 7 випадків захворювання. 

"Саме тому ці лікарні особливо потребують засобів захисту від вірусу, адже вони використовуються щодня.  Сподіваємось, передані нами речі допоможуть медикам у протистоянні з COVID-19", - зазначили волонтери. 

Нагадаємо, що Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення. 

"Він відкритий до співпраці і запрошує громадські організації, великі й малі підприємства, всіх громадян, які готові допомагати, долучатися до ініціативи. Важлива будь-яка допомога. Переможемо епідемію разом!" - закликають волонтери.

Слід відзначити, що станом на 9:00 7 травня в Україні захворювання на COVID-19 лабораторно підптверджено у 933 дітей та 2660 працівників медичних закладів. Загалом, кількість випадків захворювання сягнула 13691.

"Відкрита Україна"

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Это ты зря. Дети тут не при чём. Итак говорить вообще нельзя, портишь себя. А вот само событие - странное. Не иначе, мы накануне большого Шухера. Исходя из исторического опыта существования "незалэжной", перед шухером накатывается "супербочка" на ментов. Насильников-полицейских-бывших героев АТО Аваков уволил. Судебное расследование с ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ наказанием должно состояться(но будет ли?). Теперь о возмущённой общественности. БЕЗУСЛОВНО, такой факт - вопиющее безобразие, беспредел, это недопустимо, тем более, для работников полиции. Один вопрос, на засыпку: когда то же самое эти "герои" делают с жителями(женщинами, девочками. девушками) в Донбассе, почему их не возмущает?
Гость
Должность Главного дегенерата по праву занимает "володымыр"
гость
Щелкунчик должен быть геем.
гость
Этот реестр должен быть в числе первых.
Игбун Хохлов
Ну и что? Каждый свидомый хохлопетух знает, что они сами себя обстреливают.
гость
Зато по мнению Елены Украина идет в Европу.Слава Украине!
АНОНИМНУС
а не пора бы вам америкосы на парашу. срочно санкции за то что эти выблядки кислород переводят когда дышат