В Україні розробили особливий обряд для поховання померлих від коронавірусу
COVID - 2019gsminfo.com.ua23 марта 2020

В Україні розробили особливий обряд для поховання померлих від коронавірусу

Як стало відомо, міністерство охорони здоров’я України розробило правила для особливого обряду поховання людей, померлих від коронавірусу.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в зв’язку з тим, що ВООЗ не створила жодних спеціальних правил для поховання померлих від коронавірусу, українські експерти вирішили самі зайнятися цією проблемою і розглянути це питання, щоб визначити всі можливі ризики при похоронах.

Ми змушені вам рекомендувати скоротити час і кількість людей, проводжаючих людину в останню путь при коронавірусній хворобі, оскільки тут є можливість недотримання правил карантину, які сьогодні забороняють ритуальні обряди, і це може спричинити адміністративну і кримінальну відповідальність” , – йдеться в заяві заступника міністра охорони здоров’я України. Також він окремо відзначив той факт, що прощальні ритуали несуть загрозу інфікування коронавірусом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошла Америка,она думает о высокой цене на нефть из которой верстается российский бюджет,так видите господа хорошие, Америка заботится о наполнении российской экономики деньгами и в итоге уровня жизни населения России.Слава Америке! Украине слава!Роджеру дополнительно флакон "Красной шапочки".
Елена
Пока больше двух не собираться, никаких стройных колон и дружных рядов, карантин.ха.За несоблюдение правил карантина предусмотрено наказание.Роджера это тоже касается,хотя кто с ним будет ходить, только попрошайки,ха.
Елена
Видать все места хазара исцеловал, исследователь экспериментатор тот князь был ещё тот,как Роджер к современному властелину земли русской,ха .
гость
Горестно - ты раньше писал... Что, новые слова в лексиконе правились? Вот так да!
гость
С америкосами мх же методами... Забавно... Сдрейфили, однако...
Макс
Как волка не корми, а он все в лес поглядывает!!!!
Кот Матроскин
"Куда хазара не целуй - везде жопа". Князь Святослав