Волонтерський штаб "Слуги народу" продовжує допомагати лікарям
COVID - 201913 апреля 2020

Волонтерський штаб "Слуги народу" продовжує допомагати лікарям

10 квітня до Хмельницького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Штабом було передано необхідне обладнання та засоби захисту від вірусу. Зокрема, лікарі отримали фільтруючі респіратори RUTA (110 шт.), багаторазові захисні комбінезони (100 шт.), захисні щитки (30 шт.), засоби дезинфекції та гігієни (мило, санітайзери, сухі та вологі серветки тощо).

Волонтерським штабом також було передано чотири рециркулятори УФІТ-СД до Хмельницького міського пологового будинку. Це прилади, призначені для знезараження повітря і поверхонь у приміщеннях. "Сподіваємось, ці речі допоможуть нашим медикам у протистоянні з вірусом COVID-19", - заявили у волонтерському штабі "Слуги народу".

"Нагадуємо, Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення. Він відкритий до співпраці і запрошує громадські організації, великі й малі підприємства, всіх громадян, які готові допомагати, долучатися до ініціативи. Важлива будь-яка допомога", - йдеться на офіційній сторінці "Фейсбук" Штабу.

"Ар₴ументум"

6 комментариев

Написать комментарий
 • Антон
  13 апреля 2020
  С миру по нитке, медикам рубаха
  Ответить
 • Упс
  13 апреля 2020
  +++
  Ответить
 • Максим
  13 апреля 2020
  Звісно, що допомога потрібна зараз багатьом, але медики перебувають на передовій. Їм вона життєво необхідно. Дякувати, що зараз цим питанням опікуються.
  Ответить
 • Віта
  13 апреля 2020
  Велика подяка штабу! Від роботи медиків залежить наше життя - нехай будуть всі здорові!
  Ответить
 • Ірина
  13 апреля 2020
  Дякуємо велике волонтерам! Шкода що тільки в біді ми українці гуртуємося !
  Ответить
 • Яна
  13 апреля 2020
  Волонтери молодці, і Слуга народу, що створили такий штаб. Тепер зрозуміло, куди йти, кому нести допомогу, кому вона зараз більше потрібна. Дякую всім, хто дбає зараз не про себе, а про тих хто потребує!
  Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
А ведь "население, состоящее из русских, румын, молдаван, греков, цыган, гагаузов, болгар, училось жить отдельно от Киева. Результаты с точки зрения унитарного государственного устройства современной Украины катастрофические". … а неоправданная "украинизация сеет вражду и ненависть между многонациональным населением". … "Украинский язык не является самостоятельным языком и представляет собой наречие составляющее 70% русских, 12%румынских, 12% польских слов. А остальные производные венгерских, австрийских, литовских слов! Украинский не более чем диалект или патуа": (патуа (раtois)обозначает локально ограниченную речь определённых групп населения, главным образом сельского".
Гость
"Мы все умрем ...Надежды нет . но... смерть потом прольет публично . На нашу жизнь обратный свет. И большинство умрет (в грехах) вторично" .
Гость
И надо найти управу на них, негодяев. чтобы они никак Вас не тревожили.
Гость
"Мы все умрем ...Надежды нет . но... смерть потом прольет публично . На нашу жизнь обратный свет. И большинство умрет (в грехах) вторично" .
ИНВАЛИД
Луганский СВ угрожает УБИЙСТВОМ И ПЫТКАМИ всем ИНВАЛИДАМ,ПЕНСИОНЕРАМ,СТАРИКАМ
Гость
Кравчук, Кравчук, что же позоришь самого себя пред всми и на весь белый свет... смотри как люди тобой недовольны... читай комментарии в НК.
Гость
И только так. А "инициатива женщины в семье – в улучшении отношений в семье".