Запашні, натуральні високоякісні Карпатські чаї, гриби, варення
Огородники01 марта 2020

Запашні, натуральні високоякісні Карпатські чаї, гриби, варення

Карпатські землі наповнені особливою силою, яку вбирають в себе цілющі рослини, трави, плоди, ягоди. Щедрі подарунки від природи дивного краю різноманітні, а їх користь незаперечна. Якщо ви хочете починати свій ранок з чашечки Карпатського чаю і перегляду що надихає профіля instagram — підпишіться на цю сторінку https://www.instagram.com/z.lisu/. Тут, як мінімум ви отримаєте масу естетичного задоволення, як максимум — візьмете курс на здоровий спосіб життя.- склады;

Чому саме чай, гриби, варення вас зацікавили і ви вибрали цю область діяльності?

Через те, що Трускавець оточений лісом, ми часто виїжджали на прогулянки, вивчали місцеві ліси, навчились розрізняти та збирати правильні гриби. В нас завжди про запас були морожені опеньки, сушені білі та лисички. Баночки наповнювались сумішами ароматних трав. В мене прокинувся шалений азарт до пошуку грибів і розпізнавання трав, які можна "пити". Всі ці лісові скарби відправлялись батькам і друзям додому, бо в них же такого немає.

І ще більший кайф отримувала від того, що все це зібрали самі!

Всі ці походи і відправки надихнули створювати якісний Карпатський продукт, за яким не треба їхати в Карпати, а можна замовити в будь-яке місто України. Круто ж!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я ЕЛЕНА Я ПЬЮ АЦЕТОН....РОДЖЕР - САМЫЙ МИЛЫЙ ЧЕЛОВЕК В МИРЕ.....
георгий
ШО ЩIРI ТА ЩЕДРI НЕЗАЛЕЖНI УКРАIНСЬКI НЕГIДНИКИ ПЕРЕД СМЕРТЮ НЕ НАДИХАЕТЕСЬ , КИСНЮ НА ВСIХ НЕ ХВАТЕ . АМЕРИКАНСЬКА МАШИНА СМЕРТI ПЕРЕКРИЛА ВАМ КИСЕНЬ , ДУРНI МАДАНУТI . КЕРДЫК ЗНАЧIТЬ КЕРДЫК , ХТО В АД а КОГО в РАЙ- ПРДАЖНI ТАВАРИНИ - АМЕРИКАНО ЕВРО ОТРЕБЬЕ , НАГРАЛИСЬ В ГЕСТАПО .
Весёлый Роджер
Луночка привет тебе! Это у Шмули зависть и злоба! Шо я объездил много стран, знаю прилично английский – работал там, мог бы там и жить за бугром – НО НЕ ЖИВУ! А у него НЫЧОГО НЫМА, НИ ГДЕ он ны був И ВЖЕ НЫ БУДЭ!!! Да ещё старость, простатит, ди вже давно член не стоит – а гэтот клятый москаль РО вон як тут справно говорит! И НЕТ бильше зависти до этого! Это нарушение всей свидомой логики! Если ты все это маешь, то должен обосрать всех ближних, отстроить дом пид г.Комо в Италии, повесить там жб флаг и кохань неньку на расстоянии! Щоб свезло так свезло!
Елена
я Елена Я СУКА - И АЛКОГОЛИЧКА
Елена
Ты мразь только убивать готов,а знаешь почему?Потому что трус,трус и ничтожество,это Роджер ты .
Продам усе
в понедельник правительство Украины проголосует как всегда против национальных интересов !!!
Луна-2
Ленок -старуха слишком много хотела, и потому осталась у разбитого корыт .Другое дело Роджер что он сейчас хочет А хочет он ни много, ни мало, всего -навсего, чтобы ты писала правду..