Экономикаfbc.ua26 сент.

25% пенсіонерів змушені працювати

nk_hauz/4Q5lOJN7R.jpeg

В Україні з 10,9 мільйона пенсіонерів, які перебувають на обліку у Пенсійному фонді України – 2,6 мільйона продовжують працювати. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України у відповідь на інформаційний запит ЗМІ.

Зазначається, що у цю кількість не входять пенсіонери, які працюють нелегально, а також не враховано дані з окупованих територій Донбасу та Автономної республіки Крим.

Відтак, зважаючи на такі відомості, в країні наразі працює фактично кожен четвертий пенсіонер. І причиною може бути як нестача молодих кадрів, так і недостатній розмір пенсій.

Раніше ми повідомляли, що влада проіндексує пенсії. Згідно з планами Міністерства соціальної політики, вже з 1 жовтня 2021 року близько 1 млн українських пенсіонерів почнуть отримувати додаткову фінансову допомогу. Йдеться про громадян у віці від 75 до 80 років. Розмір надбавки становитиме 400 гривень. Завдяки цьому їх пенсія підніметься до 2500 гривень.

Також ми писали, що у Міністерстві фінансів повідомляють, що обсяг заборгованості Пенсійного фонду досяг 12,1 мільярда гривень. У відомстві зазначають, що поглиблення заборгованості  ПФУ за позиками з єдиного казначейського рахунку загрожує формуванням значного фіскального ризику у 2022-му році.

💬 Последние комментарии