30 тис. порцій кави. «Укроборонпром» здивував черговим тендером
Экономикаglavcom.ua06 августа 2020

30 тис. порцій кави. «Укроборонпром» здивував черговим тендером

Підприємство вирішило закупити кавомашину за 25 тис грн, на якій можна буде протягом чотирьох місяців приготувати 30 тис порцій кави

Державний концерн «Укроборонпром» вирішив купити кавомашину за 25 тисяч гривень. Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, повідомляють Українські Новини.

Підприємство домовилося з приватним підприємством «Кава тревел» (Харків) про придбання обладнання. 

«Укроборонпром» мав отримати кавомашину до 1 серпня.

Відповідно до тендерної документації «Кава тревел» поставить італійську кавоварку OCS SAE Aulika, що може зварити до 130 кавомолочних напоїв на годину, має капучинатор, фільтр для води і кавомолку.

Також «Укроборонпром» провів тендер на надання послуг з приготування кави, у якому взяли участь дві людини. Підприємець Олександр Стужук запропонував нижчу ціну 95,55 тис. гривень. Також в цьому тендері брав участь ФОП Ващилко з пропозицією 110,7 тис. гривень.

У тендерній документації йдеться, що каву в «Укроборонпромі» варитимуть для 250 співробітників. За чотири місяці з вересня до грудня на кавомашині мають зварити 30 000 порцій американо, еспресо, ірландський капучино, шоколаду, латте, капучино, мокачино, чаю.

До слова, наприкінці червня «Укроборонпром» закупив 500 журналів Forbes за 43,5 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що підприємства «Укроборонпрому» найбільше заборгували з виплати зарплати у Києві.

Нагадаємо, наприкінці липня гендиректор «Укроборонпрому» Абромавичус натякнув на відставку.

1 комментарий

Написать комментарий
  • о как
    07 августа 2020
    выпил мокачино почитал форбс, пожаловался на тяжелую жизнь, получил надбавку к з/п.
    Ответить
💬 Последние комментарии
против сга
не могут,гегемон рухнет вместе с долларом
Елена
Ну что Ленка маладая сосалка с окружной? А гроши де ? Чмо из придорожной канавы ! В Европу собралась! Ха !
Елена
Турецкий поп ... пидофор реально поехал мозгами !
Елена
Ленка сосалка да будет тебе известно , что злополучный литак АН был построен в куеве 43 года назад ! Укр армия разворованная своим командованием , сама гробит своих солдат и офицеров заставляя их учится на допотопных литаках ! Поняла блядина с окружной ?
е
ну и чьего производства был АН???
е
20-ти летних ШТУРМАНОВ??.. это ж не пилоты...
Весёлый Роджер
«Eлена- 28 ноября 2018 - Вот уже ЧЕТЫРЕ рока кожний украинец на себе ощутил всю историческую правильность выбора ЕВРОПЕЙСКОГО ПУТИ развития. Да, может не все дойдут до конца этого пути, может и погибнут миллионы за будущее счастье единиц – избранников нации – свідомих та щирых. Только вера в Бандеру и его ученье приведёт Украину к великому расцвету, только одобрение нацией свободных тай толерантных отношений МЕЖДУ МУЖЧИНОЙ И МУЖЧИНОЙ приведёт к полному счастью в жизни каждого идущего в Европу громадянина. Слава войскам СС Галичина! Слава Бандере, Слава гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу и героям Хатыни и Волыни! Смерть москалям!» Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! ... на ножи, на ножи...