57% доступних кредитів припали на агросектор
Экономикаagropolit.com05 сентября 2020

57% доступних кредитів припали на агросектор

Станом на 4.09.2020 видано близько 2 800 кредитів програми кредитування «5-7-9» на загальну суму 6,5 млрд грн: 57% –  галузі сільського господарства; 15% – промислова переробка, 15% –- торгівля та виробництво. Лідерами за сумами укладених договорів є Харківська (9%), Львівська (7%) та Київська (7%) області. Про це повідомляє пресслужба МЕРТ. 

Повідомляється, що основними вдосконаленнями, ініційованими і розробленими Мінекономіки спільно з Мінфіном є:

  • знято обмеження щодо максимальної суми кредиту;
  • знято обмеження щодо напрямків використання коштів;
  • пом’якшено вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу в попередньому податковому періоді;
  • розширено коло суб'єктів підприємництва, які можуть отримати державну фінансову підтримку за цією програмою.

У відомстві додали, що наразі розроблено ініціативи, спрямовані на розвиток підприємництва.

Завдяки налагодженій співпраці з народними депутатами, бізнесом, профільними асоціаціями, МОЗ, до законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді України, включені пропозиції, напрацьовані Мінекономіки. Зокрема, йдеться про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пом’якшення умов ведення бізнесу в посткарантинний період" (реєстр. № 3753 від 26.06.2020), який передбачає послаблення адміністративного тиску на бізнес для відновлення його економічної активності у період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та після їх закінчення, шляхом запровадження механізмів підтримки бізнесу та регулювання господарської діяльності, – повідомили в МЕРТ.

Нагадаємо, що 80% заявок аграріїв півдня країни на реструктуризацію кредитних зобов’язань схвалено позитивно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..