Йдеться про Херсонську, Сумську та Запорізьку області.

Ілюстративне фото

Південна Корея через ПРООН в Україні виділяє грант у розмірі 20 млн доларів на відновлення прифронтових областей України.

Про це повідомляє міністерство розвитку громад та територій України.

“Херсонська, Сумська та Запорізька області – це не просто географічні регіони на карті, це місця, де люди пережили руйнівні наслідки війни. Їхні будинки, робочі місця, інфраструктура — все це було зруйновано, і ми спільними зусиллями маємо допомогти відновити їхнє життя”, — зазначила заступниця міністра розвитку громад та територій України Марина Денисюк.

Зазначається, що новий проєкт розпочався з грудня 2024 року, а закінчення очікується у грудні 2025 року ,його бюджет – понад 20 мільйонів доларів. 

Підтримайте LB.UA — ми працюємо для вас

Проєкт зробить значний внесок в енергетичну стійкість критично важливої інфраструктури регіонів — лікарень, шкіл, об’єктів управління відходами та водопостачанням. 

Проєкт зосереджений на трьох основних стратегічних напрямках:

  • Підвищення спроможності органів місцевого самоврядування ефективно реагувати на гуманітарні потреби. У першу чергу – надання критично важливих послуг;
  • Відновлення та ремонт систем критичної інфраструктури – енергетика, водопостачання та водовідведення, управління відходами;
  • Безпечна утилізація уламків та інших вибухонебезпечних об’єктів.

lb.ua

Categorized in:

Экономика,

Last Update: 15 февраля 2025