Абромавичус хоче скоротити штат мінекономрозвитку майже на третину
Экономикаdw.de02 апреля 2015

Абромавичус хоче скоротити штат мінекономрозвитку майже на третину

Через місяць в міністерстві економічного розвитку і торгівлі України працюватиме на 30 відсотків людей менше, до кінця року скоротять половину, пообіцяв очільник міністерства Айварас Абромавичус.

Айварас Абромавичус. Скоротити 30 відсотків чиновників свого відомства за місяць планує міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Про це він заявив в інтерв’ю DW у Берліні у середу, 1 квітня. "Через місяць вже буде мінус 30 відсотків співробітників, до кінця року - загалом буде мінус 50 процентів", - повідомив Абромавичус. За його словами, ціль полягає в тому, щоб зробити з держплану, "чим є міністерство по суті на даний момент", сучасне міністерство економічного розвитку і торгівлі. Для цього також необхідно підняти заробітну платню чиновникам, додав урядовець.

Абромавичус також розповів, що серед його заступників не лишилося людей з попередньої влади, та пообіцяв, що більше половини голів департаментів - нові люди. Він додав, що основу його команди складають підприємці, які не працювали до того на державній службі. "У мене є новий кістяк команди - це 40 осіб, всі з приватного бізнесу, ніхто не працював раніше в публічному адмініструванні, в держсекторі", - уточнив міністр.

Написать комментарий