Экономикаfbc.uaApr 19

Аеродром в Дніпрі залишився без проектувальників

nk_hauz/-myamnbqqklmo13ufsb0.jpg

Антимонопольний комітет виніс рішення, згідно з яким повинен бути відсторонений проектант — переможець тендеру з будівництва аеропорту у Дніпрі. Йдеться про ТОВ «Укравіапроект», а генпідрядником будівництва є ДП «Укрінфрапроект».

Такою була реакція на скаргу, подану турецькою компанією. Відомо, що іноземна компанія Cem Balkan Mimarlik Muhendislik Musavirlik Insaat Ticaret LTD.ST також брала участь в тендері, при цьому вона внесла найбільш вигідну з економічної точки зору пропозицію. Таким чином були порушені базові умови проведення тендеру.

Раніше повідомлялося, де буде розміщений новий аеропорт на Донбасі. На цей час віцепрем’єрміністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков говорить про те, що швидше за все аеропорт побудують неподалік від Святогорська.

Також ми писали й про те, що за станом на 1 квітня будівництво злітно-посадкової смуги в міжнародному аеропорту Дніпра навіть не почалося.

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!