Экономикаnovadoba.com.uaAug 9

Аграрії, які вирощують нішеві культури, отримають компенсацію від держави

nk_hauz/EeYbiYM7R.jpeg

Уперше українські аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсацію. Для цього Мінагрополітики виділило 50 млн грн із цьогорічної державної підтримки. Чого очікувати? завдяки частковій компенсації зупиниться зростання цін на ці види зернових; запобігання скорочення посівних площ; рентабельність виробництва цих культур. Для прозорості механізмів розподілу дотацій аграріям Мінагрополітики розробило проєкт Порядку використання коштів. Наразі цей Порядок – на затвердженні в уряді. Одразу після ухвалення розпочнеться збір заявок від аграріїв. Що варто знати товаровиробникам, які мають намір подати заявку: 1. Субсидія надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності. Також це можуть бути ФОПи, які не мають порушених справ про банкрутство й прострочену заборгованість по податках більш як шість місяців та не перебувають в стадії ліквідації. 2. Субсидії надаються безповоротно у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, де вирощувались гречка, жито, просо та овес (за виключенням післяукісних культур). 3. Розмір субсидії – до 5000 гривень на один га, але не більше 300 га оброблюваних угідь одним заявником. 4. Отримувач зобов’язаний подати інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами цієї субсидії. 5. Види культур, які субсидуються у поточному році, затверджені наказом Мінагрополітики. Заявники мають подати до 15 жовтня в обласні комісії у такі документи у паперовому вигляді: – заявку на отримання субсидії; – довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком; – письмове зобов’язання повернути кошти в разі встановлення факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання; – акт про висів насіння; – заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма №4 с/г); – акт про збір врожаю. Після опрацювання матеріалів обласними комісіями та Мінагрополітики облдержадміністрації спрямовують кошти на рахунки отримувачів. Виплати будуть здійснені вже цього року.

💬 Последние комментарии
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Авторские статьи