Экономикаnovadoba.com.uaAug 9

Аграрії, які вирощують нішеві культури, отримають компенсацію від держави

nk_hauz/EeYbiYM7R.jpeg

Уперше українські аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсацію. Для цього Мінагрополітики виділило 50 млн грн із цьогорічної державної підтримки. Чого очікувати? завдяки частковій компенсації зупиниться зростання цін на ці види зернових; запобігання скорочення посівних площ; рентабельність виробництва цих культур. Для прозорості механізмів розподілу дотацій аграріям Мінагрополітики розробило проєкт Порядку використання коштів. Наразі цей Порядок – на затвердженні в уряді. Одразу після ухвалення розпочнеться збір заявок від аграріїв. Що варто знати товаровиробникам, які мають намір подати заявку: 1. Субсидія надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності. Також це можуть бути ФОПи, які не мають порушених справ про банкрутство й прострочену заборгованість по податках більш як шість місяців та не перебувають в стадії ліквідації. 2. Субсидії надаються безповоротно у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, де вирощувались гречка, жито, просо та овес (за виключенням післяукісних культур). 3. Розмір субсидії – до 5000 гривень на один га, але не більше 300 га оброблюваних угідь одним заявником. 4. Отримувач зобов’язаний подати інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами цієї субсидії. 5. Види культур, які субсидуються у поточному році, затверджені наказом Мінагрополітики. Заявники мають подати до 15 жовтня в обласні комісії у такі документи у паперовому вигляді: – заявку на отримання субсидії; – довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком; – письмове зобов’язання повернути кошти в разі встановлення факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання; – акт про висів насіння; – заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма №4 с/г); – акт про збір врожаю. Після опрацювання матеріалів обласними комісіями та Мінагрополітики облдержадміністрації спрямовують кошти на рахунки отримувачів. Виплати будуть здійснені вже цього року.

💬 Последние комментарии
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать