Экономикаagroreview.comSep 5

Аграрії втратили ринок ЄС через неефективну роботу держорганів

Євросоюз змінив правила імпорту фруктів і овочів з України. Обов'язковою умовою тепер для імпорту є відсутність в країні або місці виробництва ряду паразитарних організмів. "Держпродспоживслужба написала офіційний реліз, де вказано, що Україна запропонувала Єврокомісії допустити наші продукти, бо у нас немає таких шкідників... Але в релізі не написано, коли вони відправили таку пропозицію. Враховуючи, що директиву прийняли ще в березні 2019 року, у нас було достатньо часу, щоб на неї відрегаувати та підготуватися, забезпечивши безпроблемну роботу для експортерів фруктів та овочів. В інших країнах це було зроблено, а в Україні - ні. І от маємо стиуацію - виробники преміальної якості тепличних томатів, що вклали десятки мільйонів доларів в виробництво, і що заробляють для країни мільйони виручки, зараз втратили свій єдиний ринок збуту. Томати, на відміну від яблук, зберігати 2-3-6-10 місяців неможливо. Тому - зараз ці люди несуть прямі збитки від неефективної роботи наших державних органів, які так інтенсивно "євроінтегруються", що зараз втратили доступ на ринок головного партнера і навіть цього не помітили", - прокоментував дану ситуацію на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). "Побачимо, як швидко буде рухатися процес відновлення доступу. Також не зрозуміло, хто буде цим займатися, в світлі розпуску МінАПК, і чи мінекономіики буде мати ресурс для того, щоб запобігати таким відвертим факапам", - підсумував Андрій Ярмак.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!